عنوان خبر:بسكتبال گرگان تا دو سال ديگر هم نتيجه نمي‌گيرد
شنبه 2 بهمن 1389 - 23:35:20


سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان گفت: بسكتبال گرگان با اين تيم تا دو سال ديگر هم نتيجه نمي‌گيرد و براي نتيجه‌گيري بايد نيرو تزريق كنيم.اسدالله كبير امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: بسكتبال گرگان تخليه شده و بايد برنامه پنج ساله تدوين كنيم، كه تشكيل تيم ب و پايه‌سازي بسكتبال گرگان از جمله اين برنامه‌ها است.
وي افزود: در اين فصل تمام تلاش ما اين است كه با همين بازيكنان، جزو هشت تيم اول ليگ برتر بسكتبال باشيم و اين توانايي را داريم.
سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان ادامه داد: تيم‌هايي مثل كاسپين قزوين، پوياي تهران، ب آ شيراز، شهركرد و حفاري اهواز هم سطح تيم ما هستند و ما شانس حضور در جمع هشت تيم برتر را داريم.
كبير با بيان اينكه تيم‌هاي ديگر هزينه زيادي كرده‌اند، خاطرنشان كرد: سايپا به عنوان اسپانسر بايد 300 ميليون تومان به ما كمك كند، اما تاكنون يك ريال هم پرداخت نكرده و ما با توجه به هزينه اسپانسر، تيم را بستيم و تا به اينجا تمام هزينه‌هاي ما را شهرداري پرداخت كرده است.
وي تصريح كرد: كادر فني نيز تاكنون يك ريال هم دريافت نكرده است، اما با تمام توان در خدمت تيم شهرمان هستيم.
سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان يادآور شد: ما بايد طرفداران تيم مان را راضي نگه داريم و من بايد جواب اين تماشاگران مشتاق را بدهم.
كبير در ارتباط با بازيكنان بومي تيم شهرداري گرگان گفت: چهار بازيكن گرگاني داريم كه سه نفر در پست يك و يك نفر در پست دو بازي مي‌كنند.
سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان در خصوص رفتن مجتبي بني‌عقيل به تيم دانشگاه آزاد، اظهار داشت: ما تمام شرايط را براي مجتبي بني‌عقيل فراهم كرديم، اما دانشگاه آزاد با هزينه بيشتر او را جذب كرد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1198.html )