عنوان خبر:انتقاد شدیداللحن بسيج دانشگاه امام صادق(ع) ازرضایی
يكشنبه 13 دي 1388 - 23:21:04


بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق(ع) در نامه اي خطاب به محسن رضايي آورده است: چند ماهي بيشتر از نامه سرگشاده و به ظاهر دلسوزانه آقاي هاشمي رفسنجاني به مقام معظم رهبري نمي‌گذرد که اين بار ملت ايران بايد شاهد نامه‌اي ديگر به ولي فقيه زمان خود باشد و بار ديگر رنج بي‌بصيرتي خواص را متحمل شود.

به نقل از بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق(ع)، در اين نامه خطاب به دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام آمده است: آنچه در حال شکل‌گيري است جرياني است که در لواي اصولگرايي و ولايت مداري در پي وحدت با کساني است که خيانت و لجبازي کورکورانه آنها بر همگان روشن است و چگونه است کساني که خود را يار امام و سرباز ولايت مي‌نامند اين بار نيز در پي جام زهر ديگري هستند!! "ويل لکم و لما تعلمون"
در ادامه جنبش دانشجويي با دلي آکنده از اندوه تذکراتي را به رضايي يادآور شده است:

1- اينکه عده‌اي بي‌شرمانه به خود جرات دهند فاجعه هتک حرمت عاشوراي حسيني را به وجود آورند و ديگراني که آنها را سران فتنه مي‌دانيم با تکرار رفتارهاي غلط خود بستر چنين جسارتي را فراهم آورند، هرگز بخشودني و "جبران‌پذير" نيست. حضور شکوهمند ملت در روز چهارشنبه تنها التيامي بر اين درد بود و موج اعلام انزجار مردم از سران معلوم‌الحال فتنه تا زمان محاکمه آنها ادامه خواهد داشت.

**عقب نشيني موسوي بخاطر انحراف افکار عمومي از فجايعي به بارآمده است

2- شما خود مي‌دانيد که اگر بتوان بيانيه اخير آقاي موسوي را عقب‌نشيني از مواضع غلط پيشين خويش و به رسميت شناختن دولت منتخب مردم دانست، اين امر صرفا براي مظلوم‌نمايي و انحراف افکار عمومي از فجايعي است که به بار آورده‌اند و چه زود فراموش کرديد سخن مقام معظم رهبري را در نماز جمعه 29 خرداد که فرمودند: "اگر نخبگان سياسي بخواهند قانون را زير پا بگذارند خواسته يا ناخواسته مسئول خون‌ها، خشونت‌ها و هرج و مرج‌ها خواهند بود".
3- اشاره شما به "پيشنهاد سازده"!! جناب آقاي موسوي جهت "پاسخگو کردن دولت" نيز جالب مي‌باشد. گويا بر طبق گفته‌هاي شما و آقاي موسوي تاکنون هيچ گونه نظارتي از سوي مجلس و قوه قضاييه بر عملکرد دولت نبوده است که اين سخن بيانگر زد و بندهاي پشت پرده مسئولان نظام است و خود مي‌دانيد که اين به منزله توهيني آشکار به قواي سه‌گانه و منتخبين مردم خواهد بود.

**زير سوال بردن اصل جمهوريت نظام و ناکارآمد نشان دادن قانون اساسي، عوامل اصلي اختلاف بوده است

4- چگونه توانستيد پيشنهاد به ظاهر سازنده آقاي موسوي را شروعي بر وحدت مشاهده کنيد، در صورتي که از همان بدو امر اختلاف بر سر فرد و دولت خاصي نبوده است بلکه زير سوال بردن اصل جمهوريت نظام و ناکارآمد نشان دادن قانون اساسي و سياه‌نمايي شرايط کشور و... عوامل اصلي اختلاف بوده‌اند. آيا فراموش کرده‌ايد که مقام معظم رهبري فرمودند: "بزرگترين جرم زير سوال بردن اصل انتخابات است".

**آنچه در ادامه ديديم چيزي جز تکرار رفتارهاي غلط موسوي نبود

5- جناب آقاي رضايي آنچه ما در اين چند ماه از کلام مقام معظم رهبري در يافته‌ايم چيزي غير از بيانات وحدت‌آفرين نبوده است و در اين 20 سال نيز که از رهبري با برکت ايشان مي‌گذرد، مکررا به وحدت بين جناح‌هاي درون نظام، جذب حداکثري و دفع حداقلي اشاره کرده‌اند.
ما سخنان وحدت‌آفرين مقام عظماي ولايت را در نماز جمعه 29 خرداد از ياد نبرده‌ايم. ايشان ضمن تاکيد بر وحدت و جلوگيري از بروز اختلاف، تاکيد ورزيدند که "بنده زير بار بدعت‌هاي غيرقانوني نمي‌روم چرا که در هر انتخاباتي طبعا برخي برنده نيستند. اگر امروز چهارچوب‌هاي نظام شکسته شود. در آينده نيز هيچ انتخاباتي مورد اعتماد نخواهد بود و مصونيت نخواهد داشت". اما آنچه در ادامه ديديم چيزي جز تکرار رفتارهاي غلط آقاي موسوي نبود. ايشان همچنان بر ابطال انتخابات تاکيد ورزيدند و مردم را به تجمعات خياباني دعوت کردند.

**در زماني که نظام به شما نياز داشت با مواضع خود آتش فتنه را بيش از پيش شعله‌ور کرديد

6-  آقاي رضايي؛ در زماني که انقلاب و نظام به شما نياز داشت تا با تاکيد بر صحت انتخابات و پشتيباني از مقام عظماي ولايت کمي از غبار برخاسته از فتنه فتنه‌گران را کنار بزنيد شما با اظهارنظرها و مواضع خود بر "دروغ بزرگ تقلب" دامن زديد و آتش فتنه را بيش از پيش شعله‌ور کرديد؟ چگونه هنوز خود را سرباز ولايت مي‌ناميد؟
جنبش دانشجويي به عنوان چشمان تيزبين ملت نخواهد گذاشت ذره‌اي از حقوق حقه ملت پايمال شود و تا محاکمه سران فتنه به خروش آگاهانه خود ادامه خواهد داد. در انتها نيز به شما عنوان هم رزم همت‌ها و باکري‌ها پند مي‌دهيم که همچون ياران پيشين خود با دفاع قاطعانه از حريم ولايت، موضع خويش را نسبت به سران فتنه اعلام کنيد و با اعلام برائت خويش از اين موج شوم، چشم اميد طرد شدگان ملت را نااميد کنيد.
منبع : ايرنااین خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-12.html )