عنوان خبر:هيچ خدمتي بالاتر از تامين مسكن براي مردم نيست
يكشنبه 3 بهمن 1389 - 21:33:45


وزير مسكن و شهرسازي گفت:
هيچ خدمتي در جامعه ما بالاتر و بهتر از تامين مسكن براي مردم نيست، زيرا اگر مشكل مسكن حل شود، بسياري از مشكلات جامعه نيز حل خواهد شد.به گزارش ايرنا، 'علي نيكزاد' شنبه شب در جلسه شوراي مسكن استان گلستان در سالن اجتماعات استانداري گلستان افزود: در اين راستا دولت نهم و دهم عزم خود را جزم كرده و با كاهش و ثبات قيمت مسكن به اين سمت پيش مي رود كه اين مشكل پيش روي مردم به صفر برسد.
به گفته وي، 120 تا 450 شغل به طور مستقيم و غيرمستقيم و همچنين چرخه اقتصادي كشور، نشاط و شادابي و سلامت جامعه، علاقه مندي به نظام مقدس جمهوري اسلامي و ساير موارد به مسكن وابستگي دارد.
وي خاطرنشان كرد: ديدگاه ما به مساله ساخت مسكن در جامعه مادي نيست، بلكه در راستاي فرمايشات رهبر معظم انقلاب و پيگيري هاي رييس جمهوري، ديدگاه معنوي به اين امر داريم و در اين راستا همه بايد دست به دست هم دهيم تا شاهد برطرف شدن مشكل مسكن مردم ايران كه يكي از دغدغه هاي مسئولان نظام است، باشيم.
به گفته وي، در انجام اين امور بايد نيت و دل خالص باشد، زيرا كاري كه با نيت و خلوص پاك انجام شود، هزار بار بركت دارد.
وي تصريح كرد: اگر مشكل مسكن و اشتغال در جامعه حل شود و از آنجا كه مساله انرژي هسته اي نيز حل شده، در تكنولوژي به جايگاهي مي رسيم كه جق مسلم ما است.
وي ادامه داد: اگر مشكل مسكن در جامعه و نظام جمهوري اسلامي ايران حل شود، به فرمايشات رهبر معظم انقلاب اسلامي به دولت (كه برويد براي مشكل مسكن مردم فكري اساسي كنيد)، لبيك گفته ايم و اگر در جامعه مشكل مسكن به صفر برسد، خدمت بزرگي براي نظام و انقلاب صورت گرفته است.
وزير مسكن در ادامه افزود: امروز ايران اسلامي در عرصه هاي بين المللي داراي قدرت، عزت و افتخار اسلامي است و اين تنها به بركت رهبري امام راحل و ادامه راه ايشان توسط رهبر معظم انقلاب و با حضور رييس جمهوري شجا‌ع، انقلابي و اسلامي و خدمت مسئولان دلسوز اتفاق افتاده است.
نيكزاد گفت: ‌امروز در دنيا دو جبهه اسلام و غرب (آمريكا) وجود دارد كه هر روز به نيروهاي جبهه اسلام افزوده مي شود و از سوي ديگر در اين راستا جمهوري اسلامي ايران هر روز پرفروغ تر و با طرفداران بيشتري در جهان تاثيرگذارتر مي شود و اين به بركت راه امام و خون شهدا و با بيرق اسلام اصيل است.
به گفته نيكزاد، امروز اگر در جهان تصميمي عليه جمهوري اسلامي ايران گرفته مي شود، خداوند طوري اين تصميم را مي چرخاند كه به نفع اسلام تمام شود و هر روز شاهد هستيم كه صفات شيطاني و پليد آمريكا و اسرائيل برملا مي شود.
وي يادآور شد: ‌امروز با اقتدار مي توانيم به امام، شهدا و رهبر معظم انقلاب بگوئيم كه اقدام و نيت خالص شما سبب اين عزتمندي ما در دنياست و اين حرف بسيار ارزش دارد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1222.html )