عنوان خبر:مطالبات معوق معضل بانکهای گلستان
پنجشنبه 7 بهمن 1389 - 23:21:58


رئیس اداره امور شعب بانک ملی گلستان گفت:
مطالبات معوق به عنوان مشکل مهم بانکها در استان بوده و برای حل این مسئله نیاز به همراهی و حمایت مجموعه مدیران استان است.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، رحمان تقوی صبح پنجشنبه در نشست معاون برنامه ریزی استانداری در جمع مدیران بانک ملی استان افزود: سرمایه گذاری ها بزرگی توسط بانک ملی ایران در استان صورت پذیرفته است.

تقوی افزود: اشتغالزایی از مهمترین اولویت های بانک ملی است که در این راستا بخش عمده ای از منابع خود را صرف کرده است.

معاون برنامه ریزی استانداری گلستان گفت: برای توسعه استان نیاز به سرمایه گذاری های بزرگ داریم و در این خصوص بانک ها نقش تعیین کننده ای در اقتصاد کشور دارند و محور توسعه هستند.

رضا غلامی با تأکید بر اینکه بانک ملی ایران در بازار پولی و بانکی کشور یک بانک رهبر است، گفت: هر سیاستی که بانک ملی ایران اتخاذ کند به یک سیاست بانکی در سیستم پولی کشور تبدیل می شود.

وی اظهار داشت: بانک ها در اقتصاد، محور توسعه هستند و باید هدایت منابع توسط بانک ها صورت پذیرد.

وی خاطر نشان کرد: تخصیص منابع در بانک ها باید با توجه به حجم خدماتی که توسط آنها به دولت و مردم ارائه می شود صورت پذیرد.

معاون برنامه ریزی استانداری گلستان با اعلام آمادگی استانداری جهت همکاری در وصول مطالبات معوق بانک ها گفت: مجموعه سازمان ها و ادارات مسئول باید در راستای وصول مطالبات معوق بانک ها کمک کنند تا منابع پس از وصول دوباره در توسعه استان به کار گرفته شود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1273.html )