عنوان خبر:موج انقلاب اسلامی جهان را فراگرفته است
جمعه 8 بهمن 1389 - 18:11:11


نماینده ولی فقیه در گلستان اعلام کرد:
موجی که انقلاب اسلامی ایران ایجاد کرد، همه جهان را در برگرفته است.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران گرگانی افزود: بازگشت حضرت امام راحل به میهن اسلامی در روز 12 بهمن سال 57، مقدمه ای برای انقلابی شد که در قرون اخیر بی سابقه بوده است.

وی اظهار داشت: معمولا حکومتها چه در کشورهای اسلامی و غیراسلامی تمام هم و غمشان این بود که مسائل دینی به حوزه حکومت راه ندهند و این بینش قرنها در کشورهای اسلامی حاکم بود.
وی خاطرنشان کرد: از برکات پیروزی انقلاب اسلامی، این بود که بین دین و حکومت الفت ایجاد کرد و این الفت موجی در دنیا بوجود آورد.
امام جمعه گرگان به وقایع کشور تونس اشاره و اضافه کرد: در این کشور در 55 سال در زمان حکومت بن علی و قبل از آن حتی اجازه نمی دادند که اذان از رادیو و تلویزیون پخش شود و مردم جرات برگزار کردن نمازهای عمومی و جماعت را ملاعام نداشتند.
جمهوری اسلامی بدون مردم معنایی ندارد

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: دستاورد دوم انقلاب اسلامی ایران، استقلال بود که نعمت و برکت بزرگی است و در حال حاضر یک کشور مستقل است.
وی یادآور شد: حضور مردم دستاورد سوم انقلاب اسلامی است و مردم در گذشته نقشی نداشتند ولی امروز مردم می توانند و باید تعیین کننده باشند و جمهوری اسلامی ایران بدون مردم معنایی ندارد.
آیت الله نورمفیدی به 28 صفر و رحلت پیابر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) اشاره و اضافه کرد: مردم باید رابطه شان را پیامبر حفظ کنند زیرا پیامبر اکرم (ص) در نیا و آخرت همه چیز ماست.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1300.html )