عنوان خبر:اجراي 169 پروژه محرومیت زدایی در گلستان
سه شنبه 12 بهمن 1389 - 22:12:50


فرمانده سپاه نینوای گلستان اعلام کرد:
169 پروژه محرومیت زدایی در دهه فجر در مناطق مختلف استان اجرا می شود.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، سردار محمد حسین بابایی عصر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران در گرگان افزود:  برگزاری 13 کارگاه هادیان سیاسی بسیج در 13 شهرستان، نهضت روشنگری با برگزاری 132 نشست در سراسر استان با حضور استادان استانی، تهران و قم، اجرای طرح معرفت مربیان ورزشی در قم، گردهمایی پیشکسوتان دفاع مقدس با حضور سه هزار نفر در سراسر استانسراسر استان از دیگر برنامه های این بخش است.

وی، اعزام اکیپ های بهداشتی در قالب اکیپ های جهادسازندگی و بسیج جامعه پزشکی، ویزیت رایگان مردم در 12 و 22 بهمن در درمانگاه های بسیج سراسر استان و فراخوان عمومی بسیجیان جامعه پزشکی از سراسر استان را از برنامه های بخش بهداشت و درمان سپاه استان در دهه فجرد برشمرد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان خاطرنشان کرد: رژه موتورسواران بسیج از فرودگاه تا گلزار شهدا، مسابقات متعدد بسیجیان دانشجو و ادارات و مدیران و کارکنان ادارات از برنامه های بخش ورزشی ستاد دهه گرامی داشت سپاه نینوای استان است.
وی، با اشاره به فعالیت های عمرانی ستاد گرامی داشت دهه فجر استان، از افتتاح 10 پایگاه مقاومت بسیج در دهه فجر خبر داد و گفت: تعداد دیگری پایگاه تا پایان سال جاری افتتاح می شود.
بابایی، افتتاح کانون فرهنگی ورزشی جوانان علی آباد کتول، آغاز عملیات اجرایی کانون فرهنگی ورزشی کردکوی، افتتاح دو حوزه مقاومت بسیج خواهران در گمیشان و مراوه تپه و افتتاح سه پایگاه بسیج اصناف را از برنامه های عمرانی دهه مبارک فجر سپاه نینوای گلستان بیان کرد.
وی، با اشاره به اعزام راهیان نور، از آغاز اعزام از پنجم بهمن سال جاری تا 15 فرودین سال 90 به مناطق جنگی جنوب خبر داد و افزود: در این مدت 6 هزار دانش آموز گلستانی، دوره عملی آمادگی دفاعی درس خود را در خوزستان در بازدید از مناطق جنگی فرا می گیرند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1389.html )