عنوان خبر:سرود "خمینی ای امام" در گلستان طنین انداز شد
سه شنبه 12 بهمن 1389 - 22:52:31


همزمان با اولین روز گرامیداشت دهه فجر، سرود " خمینی ای امام " باشرکت 1357 دانش آموزان استان در سراسر گلستان طنین انداز شد.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، اجرای این سرود حماسی و انقلابی با شرکت 1357 نفر از دانش آموزان استان برگزار شد.

رژه  موتور سواران، دوچرخه سواران و تاکسی داران از دیگر برنامه های اولین روز گرامشدات دهه فجر در سراسر استان بوده است.

شرکت کنندگان در این رژه مسافت فرودگاه بین المللی تا گلزار شهیدان گرگان را طی کرده و پس از غباروبی و عطرافشانی گلزار شهیدان با آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان  دوباره پیمان بستند.

مراسم نمادین زنگ انقلاب همزمان با ورود تاریخی امام خمینی (ره)‌ با حضور مسئولان استان گلستان در دبیرستان نمونه شهید قندهاری گرگان به صدا درآمد.

در این مراسم ،نماینده ولی فقیه در استان گلستان،معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیرکل آموزش و پرورش استان و نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشتند.

این مراسم که با برنامه های متنوعی از جمله پخش سرودهای انقلابی و تکان دادن پرچم های انقلاب توسط دانش آموزان برگزار شد نماینده ولی فقیه به ایراد سخن پرداخت.
در حاشیه این مراسم دو هزار دانش آموز، در کوی ویلا شهر گرگان با شرکت در مسابقه نقاشی متری، با رنگ انگشتی و مداد شمعی وقایع انقلاب را به تصویر کشیدند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1407.html )