عنوان خبر:نگاه سياسي در تصميم‌گيري‌هاي ورود پيدا نكند
سه شنبه 12 بهمن 1389 - 22:55:39


رئيس شوراي اسلامي شهر گرگان گفت:
نبايد اجازه دهيم جو و نگاه سياسي در تصميم‌گيري‌هاي ما ورود پيدا كند.به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان به نقل از روابط عمومي شوراي اسلامي شهر گرگان، حبيب‌الله قليش‌لي پيش از دستور دويست و نود و ششمين جلسه رسمي و علني شوراي شهر گرگان اظهار داشت: بر اساس اصل صدم قانون اساسي براي پيشبرد سريع برنامه‌هاي اجتماعي، اقتصادي، عمراني، بهداشتي، فرهنگي، آموزشي و ساير امور رفاهي شهروندان اعضاي شوراي شهر بايد همواره با رعايت اصول وحدت ملي و تماميت ارضي نظام جمهوري اسلامي اقدام كنند.
وي با تأكيد بر اينكه تاكنون اعضاي شوراي شهر گرگان مانند يك خانواده براي حل مشكلات شهروندان تلاش كردند، تصريح كرد: نبايد اجازه دهيم جو و نگاه سياسي در تصميم‌گيري‌هاي ما ورود پيدا كند.
اين عضو شوراي شهر گرگان با گراميداشت ايام دهه فجر و سالروز بازگشت حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي اظهار داشت: انتشار خبر بازگشت حضرت امام خميني (ره) به كشور، شادي و شعف غيرقابل وصفي در ميان اجتماعات كوچك و بزرگ مردم وجود آورد.
وي خاطرنشان كرد: براي اجتماعات گسترده مردم بازگشت امام (ره) در دوازدهم بهمن ماه سال 1357 نشان از يك پيروزي بزرگ و نويد از تشكيل يك حكومت اسلامي مي‌داد.
رئيس شوراي شهر گرگان با تأكيد بر ضرورت پاسداشت فرهنگ انقلاب و شهادت، واژه شهيد و شهادت را در فرهنگ پرمحتواي اسلام از نورانيت و قداست خاصي معرفي كرد و گفت: ديديم كه انقلاب شكوهمند اسلامي، چگونه از حماسه‌آفريني‌هاي عاشقان شهادت و قطرات خون مطهر شهيدان، جان گرفت و موجي بيكران از انسان‌هاي مؤمن با دلي آكنده از عشق صحنه‌هايي پرشور و فراموش ناشدني آفريدند.
قليش‌لي همچنين با عرض تسليت و گراميداشت ايام رحلت حصرت رسول اكرم (ص) اظهار داشت: امام علي (ع) درباره دودمان پاك نبي گرامي اسلام (ص) فرمودند، خداوند نطفه پاك پيامبران را در بهترين جايگاه به وديعت نهاد و در بهترين مكان‌ها آنها را مستقر ساخت.
وي ادامه داد: هرگاه يكي از آنها بدرود حيات مي‌گفت، ديگري بعد از او براي پيشبرد دين خدا به پاي خواست، تا اينكه اين منصب بزرگ نبوت از جانب خداوند به محمد (ص) رسيد، او را از بهترين اصل‌ها و مكان‌ها كه با ارزش‌ترين روييدني‌ها از آن به دست مي‌آيد، استخراج كرد.
وي همچنين با اشاره به شهادت امام حسن مجتبي (ع) گفت: نخستين مظهر و نشانه‏ كوثر كه بر دامان پاك فاطمه‏ اطهر (س) پا به عرصه‏ گيتي نهاد امام حسن (ع) بود كه از نيايي الهام‌گير و پدري پيشوا، وارثي برخاكيان و جلوه‏اي برافلاكيان پديد آمد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1410.html )