عنوان خبر:تكميلي 1/ رهبر معظم انقلاب اسلامي: ايران تا 22 بهمن به طور كامل از واردات بنزين بي نياز مي شود
جمعه 15 بهمن 1389 - 14:12:06


رهبر معظم انقلاب اسلامي در ادامه بياناتشان در جمع باشكوه نمازگزاران تهراني اعلام كردند كه تا 22 بهمن امسال ، ايران به طور كامل از واردات بنزين بي نياز مي شود.به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، حضرت آيت الله خامنه اي با اشاره به مواضع اشتباه غرب در قبال ايران ، اظهار داشتند: در قضيه هسته اي اشتباه غربي ها اين بود كه آن قضيه را بزرگ كردند و جنجال كردند كه ايران بايد عقب نشيني كند.
رهبر معظم انقلاب با يادآوري اينكه غربي ها هفت سال است كه در اين زمينه تلاش مي كنند، تاكيد كردند: اين تلاش ها موجب روشن شدن دو چيز براي مردم دنيا شد؛ يكي اينكه ايران در قضيه هسته اي پيشرفت هاي غير قابل انتظاري داشته است و ديگري آنكه ايران به رغم فشارها ايستاده و عقب نشيني نمي كند.
حضرت آيت الله خامنه اي با بيان اينكه 'اين به نفع ايران بود' تصريح كردند:حالا همه دنيا مي دانند كه آمريكا و اروپا و دنباله روان آنها با همه فشارها نتوانستند به ايران فائق آيند و آن را به عقب برانند.
رهبر معظم انقلاب همچنين با اشاره به جنجال تحريم بنزين اعلام كردند كه تا 22 بهمن امسال كشور به طور كامل از واردات بنزين بي نياز مي شود و بعد از آن حتي مي توانيم بزين صادر كنيم لذا جنجال آنها به نفع ملت ايران تمام شد.

ادامه دارد...این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1462.html )