عنوان خبر:گوش به فرمان رهبر باشيد تاازفتنه ها به سلامت عبوركنيد
يكشنبه 17 بهمن 1389 - 20:44:23


استاندار گلستان در همايش انس با نخبگان اظهار داشت:
گوش به فرمان رهبر باشيد تا از فتنه ها به سلامت عبور كنيد.مهندس 'جوادقناعت ' ظهر يكشنبه در اين همايش افزود: در جريان فتنه شواهد و قرائني وجود دارد كه با شناخت آنها مي توان از شكل گيري فتنه ها جلوگيري كرد.
وي ادامه داد: اولين شواهد و قرائن ائتلاف هاي ناهمگن است،‌ گروه هايي كه تا ديروز ضد هم بودند ولي حالا متحد و همگن هستند، مثل مجمع روحانيون مبارز و نهضت آزادي كه در اوايل انقلاب با هم مخالف بودند و در شرايط خاصي متحد شدند.
استاندار گلستان اضافه كرد: دومين شاهد، تفاوت تابلوها و شناسنامه ها هست، كساني كه در شناسنامه هايشان مبارزات ضداستكباري است حال در دامان آمريكا قرار مي گيرند و با جاسوسان سرويس اطلاعاتي انگليس و جورج سورس صهيونيست ديدار مي كنند.
به گفته وي، سومين مطلب، سابقه افراد است،‌ افرادي كه از اول انقلاب بناي ناسازگاري با مباني نظام اسلامي را ايجاد كردند و الان هم بناي ضديت با مقام معظم رهبري را دارند.
مهندس قناعت چهارمين شاهد و قرينه را همخواني با بيگانگان برشمرد و افزود: به فرموده امام هر كجا ديديد دشمن از شما تعريف مي كند بدانيد كارتان اشتباه است و بر عكس اين نيز صدق مي كند.
وي انحراف برخي از خواص را كه هم در صدر اسلام وجود داشته اند و هم در اين زمان شاهد آن هسيتم پنجمين قرينه دانست و اضافه كرد: برخي افراد كه سوابق درخشان انقلابي داشته اند اما متاسفانه دچار اشتباه و انحراف شدند و در فتنه 88 نمره قبولي نگرفته اند.
استاندار گلستان تفاوت بين حركت ها و نقشه راه را آخرين شواهد و قرائن دانست و گفت: ملاك و معيار نقشه راه، همان ولايت فقيه است.
وي ادامه داد: هر كس حركت در مسيري را پيش گرفت كه با نقشه راه همسو نباشد نوعي شكل گيري فتنه است.
استاندار گلستان تاكيد كرد: ملاك براي ما ولايت فقيه و ادامه راه امام راحل و حركت در مسير شهداي گرانقدر است كه بايد پا جا پاي آنها بگذاريم.
همايش انس با نخبگان استان گلستان با حضور استاندار، معاون توسعه و مديريت منابع انساني استاندار، فرمانده سپاه نينواي استان و جمعي از مسئولان و نخبگان استاني در سالن اجتماعات شركت گاز استان برگزار شد.

ايرنااین خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1544.html )