عنوان خبر:محکومیت هتک حرمت عاشوراي حسيني در تهران
چهارشنبه 16 دي 1388 - 03:26:46


مردم ولايتمدار شهرستان علي آبادکتول در طی راهپيمايي اعتراض آميز هتک حرمت عاشوراي حسيني در تهران را محکوم کردند.به گزارش خبرنگار پیام گلستان مردم مومن و  شهيد پرور علی آباد کتول در اعتراض به هتك حرمت عاشوراي حسيني در تهران با برپايي راهپيمايي اعتراض آميز اقدام ننگين دشمنان اسلام در روز عاشورا و هتك حرمت به ساحت مقدس رهبر فرزانه انقلاب اسلامي را محكوم كردند.
در اين مراسم علماي بزرگوار ،  ائمه جمعه و جماعات شهرستان ، فرماندار و مسئولين ادارات و نهادها ، بسيجيان ورزشکاران ، اصناف و بازاريان ، اساتيد و طلاب حوزه و دانشگاهها ، فرهنگيان  ، دانش آموزان و دانشجويان ،خانواده معظم شهدا و ايثارگران ، کشاورزان و روستائيان عزيز و هيئت هاي مذهبي شهرستان حضور داشتند و حرکت ساختارشکنانه و ضد بشري و ديني دست نشاندگان  استعمارگر جهاني و خصوصا اين عمل بي سابقه در تاريخ ديني و اسلامي را محکوم کردند .
گفتني است: اعتراض کنندگان وتظاهرکنندکان در اين تجمع  با سردادن شعارهاي زير،خشم و انزجار خود را اعلام کردند.

اين همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، مرگ بر ضد ولايت فقيه
خوني که در رگ ما است هديه به رهبر ما است ،دسته بريده ما هديه به رهبر ما
ما اهل کوفه نيستيم علي تنها بماند، اي رهبر آزاده آماده ايم آماده
حسين حسين شعار ما است شهادت افتخار ما است، خامنه اي کوثر است دشمن او ابتر است،
شعار ملت ما، شعار دولت ما، شعار هر بسيجي، شعار هر سپاهي، شعار هر دانشجو، فرياد هر ارتشي، شعار هر روحاني جانم فداي رهبر
مرجع انقلابي تشکر تشکر، اي قوه قضائي صلابت صلابت
مرگ بر آمريکا، مرگ بر انگليس، مرگ بر اسرائيل
حزب فقط حزب علي رهبر فقط سيد علي

در اين مراسم علاوه بر مداحي ،  حجه الاسلام والمسلمين غلامي نماينده ولي فقيه در سپاه نينواي استان گلستان  هم ايراد سخنراني کرد.
وي  حرکت زشت فريب خوردگان فتنه گر در روز عاشوراي حسيني درتهران را به مثابه عمل وقيح وزشت يزديان در روز واقعه عاشوراي حسيني داشت که با هلهله و پايکوبي و کف زدن به استقبال حضرت زينب (س) ، اسراء وبازماندگان کربلا رفته اند.
وي ضمن عرض تسليت به مناسبت ايام سوگواري سالار شهيدان و بيعت مجدد با ولي فقيه‌ وجانشين خلف امام زمان (عج) حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، اين حرکات ناشايست و موذيانه که بي‌شک از جانب دول استکباري هدايت و حمايت مي‌شود را صريحاً و شديداً محکوم نمود و همگام و همصدا با ديگر اقشار ملت هوشيار و انقلابي ايران خواستار عکس العمل جدي مراجع و نهادهاي مربوطه مبني بر رسيدگي و محاکمه عوامل آن  شد
در پايان قطعنامه اي در چند بند قرائت شدکه حاضران با فرياد" الله اکبر ، خامنه اي رهبر  "آن را تاييد کردند.
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-16.html )