عنوان خبر:30 مقاله در همایش ملی انتقال یافته های تحقیقاتی پنبه ارائه شد
پنجشنبه 21 بهمن 1389 - 17:46:12


کارشناس مسئول موسسه تحقیقات پنبه کشور گفت:
30 مقاله در همایش ملی انتقال یافته های تحقیقاتی پنبه در موسسه تحقیقات پنبه گرگان ارائه شد.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، احمد دیه جی صبح پنجشنبه در حاشیه اختتامیه این همایش گفت: در این همایش محققان و کارشناسان ترویج و کشاورزان پیشرو از سرار کشور شرکت دارند.

وی اظهار داشت: در این همایش محققان و کارشناسان تحقیقاتی پنبه از 14 استان کشور و مسئولان جهاد کشاورزی و معاونت تولیدات گیاهی استانها، نتایج دستاوردها و دیدگاههای تحقیقاتی خود را در اختیار کشاورزیان و کارشناسان قرار دادند.
وی خاطرنشان کرد: از نکات مثبت این همایش این بود که نمایندگان کشاورزان، بهره برداران و فعالان پنبه نیز ضمن حضور دائم در تمامی جلسات فنی به  بحث و بیان مشکلاتشان در زمینه توسعه و احیای کشت پنبه در کشور پرداختند.
دیه جی اظهار داشت: در حاشیه این همایش علمی و ترویجی از کارخانه زرین نخ شمال بازدید شد و تا با نیازهای بخش صنعت آشنا شوند.
کارشناس مسئول موسسه تحقیقات پنبه کشور عنوان کرد: نشست های تخصصی توسط کمیته های علمی برای هر چه کاربردی شدن تحقیقات پنبه کشور و سمت و سو دادن تحقیقات در راستای اولویت های پژوهشی کشور با توجه به نیاز و مشکلات کشاورزان برگزار شد.


این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1670.html )