عنوان خبر:شكست تيم بسكتبال شهرداري گرگان در برابر دانشگاه‌ آزاد
دوشنبه 25 بهمن 1389 - 23:46:17


در هفته نخست از دور برگشت رقابتهاي بسكتبال ليگ برتر باشگاههاي كشور تيم بسكتبال شهرداري گرگان در برابر دانشگاه آزاد اسلامي شكست خورد.به گزارش ايرنا، در اين ديدار كه عصر امروز به قضاوت 'اميرحسين صفرزاد' به عنوان سرداور به همراه 'بابك نقش مستي'‌ و‌ محمدرضا صالحيان' به ترتيب به عنوان داور اول و دوم، در حضور 500 تماشاگر گرگاني برگزار شد، تيم شهرداري با نتيجه 83 بر 62 بازي را به ميهمان خود واگذار كرد.
در اين ديدار تيم بسكتبال شهرداري گرگان در كوارتر سوم با نتيجه 13 بر 11 حريف خود را شكست داد، اما در كوارترهاي دوم و چهارم به ترتيب با نتايج 25 بر 12 و 32 بر 22 بازي را به حريف خود واگذار كرد.
دو تيم در كوارتر اول به نتيجه تساوي 15 به 15 رسيدند.
در اين بازي 'موسي نبي پور' بازيكن تيم بسكتبال دانشگاه آزاد با كسب 23 امتياز، امتيازآورترين بازيكن ميدان و تيم خود بود و در تيم بسكتبال شهرداري 'آيان يانگ' با كسب 17 امتياز، امتيازآورترين بازيكن تيم خود بود.
تيم بسكتبال شهرداري گرگان در پايان هفته دوازدهم رقابتهاي ليگ برتر بسكتبال باشگاههاي كشور با يك بازي كمتر داراي 3 برد و 8باخت و مجموع 14 امتياز مي باشد و در رده يازدهم جدول رده بندي قرار دارد.
اين تيم روز پنجشنبه در ماهشهر ميهمان تيم 'پتروشيمي ماهشهر' خواهد بود.
تيم دانشگاه‌ آزاد اسلامي نيز با انجام 12 بازي داراي 5 برد و 7 باخت و مجموع 17 امتياز مي باشد و در رده ششم قرار دارد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1814.html )