عنوان خبر:هويت دانشجوي شهيد روز گذشته
سه شنبه 26 بهمن 1389 - 22:21:53


صانع ژاله متولد سال 63 از هموطنان كردزبان اهل پاوه و از اهل تسنن، دانشجوي رشته نمايش دانشگاه هنر تهران روز گذشته توسط يكي از گروه‌هاي تروريستي منافقين با تير مستقيم مورد هدف قرار گرفت كه پس از اعزام به بيمارستان به شهادت رسيد.به گزارش فارس، عوامل فتنه‌گر و گروهك مزدور و تروريستي منافقين روز گذشته (يكشنبه) با برپايي تجمعات غيرقانوني و راه‌اندازي اغتشاشات خياباني در برخي معابر تهران به ‌سوي رهگذران آتش گشودند كه در جريان اين تيراندازي يكي از دانشجويان دانشگاه هنر تهران به شهادت رسيد.
صانع ژاله متولد سال 63 از هموطنان كردزبان اهل پاوه و از اهل تسنن، دانشجوي رشته نمايش دانشگاه هنر تهران روز گذشته توسط يكي از گروه‌هاي تروريستي منافقين در خيابان امير اكرم تهران با تير مستقيم مورد هدف قرار گرفت كه پس از اعزام به بيمارستان به شهادت رسيد.
گروهك تروريستي منافقين همچنين 4 نفر ديگر از هموطنانمان را با تير مستقيم مورد هدف قرار دادند كه مجروح شدند و در بيمارستان تحت مداوا هستند.
تجمع غيرقانوني فتنه‌گران، عناصر منافقين، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخي خيابان‌هاي شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتي شد كه با حضور به‌هنگام مردم، فتنه‌گران و ديگر عوامل مزدور مجبور به ترك صحنه شدند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1836.html )