عنوان خبر:مردم با جريان فتنه با بصيرت و شعور برخورد كردند
چهارشنبه 27 بهمن 1389 - 22:38:23


فرماندار گرگان گفت:
مردم استان گلستان به خصوص شهرستان گرگان، در برابر جريان فتنه با بصيرت وشعور سياسي بالا برخورد كردند.'جعفر گرزين' روز چهارشنبه ‌در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: بعد از مساله فتنه، مردم بسيار هوشمندانه وارد ميدان شدند و از همراهي و هم صدايي با فتنه گران خودداري كردند.
وي تصريح كرد: البته ما نبايد مغرور شويم و از اعتماد مردم به خود به عنوان مسئولان سوء استفاده كنيم زيرا امروز بزرگترين نعمتي كه ما داريم، همين اعتماد مردم است و نبايد اين اعتماد را از دست بدهيم.
وي ادامه داد: به رغم دعوت سران فتنه و عوامل آنها در استان در حمايت از مردم مصر كه بدون شك با اهداف سياسي دنبال مي شد به طور كل اين استان و شهرستان بسيار آرام بود و روز عادي را پشت سر گذاشت.
گرزين گفت: امروز كساني كه دلشان براي اين نظام، انقلاب و كشور و مجموعا ملت ايران مي سوزد، هيچگاه با سران فتنه همراهي نمي كنند و به دنبال سرافرازي ميهن اسلامي هستند.
فرماندار گرگان در خصوص برخورد با سران فتنه گفت: نبايد با اين مساله احساساتي برخورد كرد و مسئولان نظام و سران قوه قضائيه تجربه كافي در اين زمينه را دارند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1857.html )