عنوان خبر:رهبر معظم انقلاب به عنوان پرچمدار اسلام بر وحدت تاكيد ويژه دارند
چهارشنبه 27 بهمن 1389 - 22:54:31


معاون سياسي امنيتي استاندار گلستان درجشن وحدت 'يك قبله يك پيامبر' گفت:
امروز رهبر معظم انقلاب به عنوان پرچمدار اسلام بر وحدت همه مسلمانان تاكيد ويژه دارند.'عليرضا جمشيدي' روز چهارشنبه در مراسم جشن وحدت در شهرستان تركمن با تبريك هفته وحدت و روز ميلاد حضرت رسول اكرم (ص) اظهار داشت: چه به حق رهبر كبير انقلاب اسلامي اين هفته را در ايام مبارك ميلاد رسول هفته وحدت ناميدند زيرا اين انقلاب با وحدت كلمه و وحدت تمامي آحاد ملت به بار نشست.
وي با بيان اينكه هم اكنون انقلاب در حال صدور به كشورهاي ديگر بويژه كشورهاي مسلمان مي باشد، افزود: امروز در مصر نداي وحدت شنيده مي شود و مردم مصر از انقلاب اسلامي الگو گرفته و با همين وحدت است كه به پيروزي رسيده اند، آنان مي خواهند حكومت اسلامي برپا نمايند و اين از بركات هفته وحدت است.
جمشيدي در بخش ديگري از سخنان خود اهداف رسالت رسول اكرم (ص) را از ديدگاه قرآن، ايجاد انس و تفاهم ،وحدت و يكپارچگي به جاي خصومت و دشمني بيان نمود و اظهار داشت: امروز هفته وحدت را در زماني جشن مي گيريم كه انقلاب اسلامي امام عزيز به اقصي نقاط جهان در حال صدور است.
به گفته وي ، امروز جهان كفر و استكبار از آن مي ترسد كه مبادا اسلام و انقلاب اسلامي جهانگير شود و درد بزرگ آمريكا و انگليس اين است كه انقلاب اسلامي ديگري چون انقلاب امام (ره) در مصر بوجود بيايد و قوانين اسلامي در سرزمين مصر حاكم شود.
معاون استاندار گلستان ادامه داد: اين درحالي است كه اراده خداوند بر آن است كه احكام اسلامي در سرزمين مصر اجرايي شود و مردم مسلمان مصر از اين انقلاب بهره مند شوند.
جمشيدي در پايان با اشاره به وحدت دشمن شكن شيعه و سني در استان افزود: خداوند را شاكريم كه امروز شيعه و سني متحد و يكپارچه در مقابل استكبار و زياده خواهان ايستاده است.
به گزارش ايرنا جشن وحدت با عنوان 'يك قبله يك پيامبر' به مناسبت هفته وحدت و در گراميداشت ميلاد رسول مكرم اسلام حضرت محمد مصطفي (ص) در يكي از سالنهاي تازه تاسيس شهرستان تركمن كه از محل ره آورد سفرهاي هيات دولت به استان گلستان اجرا شده ،برگزار گرديد.
در اين مراسم كه با حضور علما و روحانيون و مسئولين استاني و شهرستاني و نيز شهرهاي اطراف و حضور پرشور مردم شهيد پرور اين منطقه برگزار شد 'عبدالحميد قربان زاده گوگلاني' فرماندار شهرستان تركمن در سخناني با تبريك هفته وحدت به معرفي شناسنامه اقليمي و جمعيتي ، صنايع دستي و محصولات شهرستان تركمن پرداخت.
در ادامه اين مراسم برنامه هاي قرائت قرآن ، سرود ، تواشيح ، مسابقه ، شعر ، شعبده بازي برگزار و جوايزي به 50 نفر اهدا شد.

12 ربيع الاول ميلاد حضرت رسول اكرم (ص) به روايت اهل سنت و آغاز هفته وحدت است.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1866.html )