عنوان خبر:تراز فرهنگی گلستان فراتر از تراز کشوری
يكشنبه 1 اسفند 1389 - 21:48:51


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حضور چند هزار نفری مردم در سینما در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر را بسیار خوب توصیف کرد و گفت:
به جایگاهی رسیدیم که تراز فرهنگی و هنری و ادبی استان، ‌فراتر از ایران اسلامی است.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، غلامرضا منتظری صبح یکشنبه در نشست این اداره کل افزود: استقبال بی نظیر مردم استان،‌ ما را بر آن داشت تا دو فیلم دیگر به لیست فیلم های سینما اضافه کنیم تا نیازهای مردم پرشور استان را پاسخگو باشیم.

وی اظهار داشت: در دو میزبانی جشنواره های تئاتر و فیلم فجر،‌ برگزاری این جشنواره ها از یک روند سعودی برخوردار بود.
وی خاطرنشان کرد: امسال توفیقی حاصل شد تا این اداره کل، به سان سالهای پیش ولی فراتر،‌ میزبان رخدادهای بزرگ فرهنگی و هنری در گستره بین المللی در ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی باشد.
منتظری افزود: بدون شک، هر چه نصیب استان شده است، از برکات انقلاب اسلامی است.
گفتنی است در بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر؛ فیلم های فرزند صبح به کارگردانی بهروز افخمی، ورود آقایان ممنوع به کارگردانی رامبد جوان، ندارها به کارگردانی محمدرضا عرب، گزارش یک جشن به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، سی و سه روز به کارگردانی جمال شورجه، پایان نامه به کارگردانی رضا کلاهداری و گلوگاه شیطان به کارگردانی بهمنی اکران شدند.
فیلم سینمایی ندارها به کارگردانی محمدرضا عرب،‌ از سوی تماشاچیان، به عنوان فیلم برتر انتخاب شد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-1996.html )