عنوان خبر:آغاز طرح ویژه نظارتی بازار در گلستان
يكشنبه 1 اسفند 1389 - 21:51:48


طرح ویژه نظارتی بازار با ساز و کارهای هدفمندسازی یارانه ها با شرکت دستگاههای مختلف در گلستان آغاز شد.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، رئیس سازمان بازرگان استان گلستان عصر یکشنبه در حاشیه آغاز این طرح گفت: طرح ویژه نظارتی با سازوکارهای هدفمندسازی یارانه ها با هدف اعمال سیاستهای تنظیم بازار و اصلاح نظام توزیع و اصلاح قیمت کالا از اول اسفند آغاز شد.

نادعلی کهنسال افزود: این طرح به منظور جلوگیری از افزایش بی رویه نرخ کالا و خدمات در ایام پرمصرفی مانند فرا رسیدن سال نو شروع می شود.
وی مدت اجرای این طرح را دو ماه 10 روز تا  10 اردیبهشت 90 اعلام کرد و گفت: کشیکهای نوروزی تعیین شدند و نظارت و بازرسی با اهداف وزارت بازرگانی به اجرا گذاشته خواهد شد.


کهنسال به بیان اهداف به اجرا گذاشتن این طرح پرداخت و گفت: افزایش تقاضای عمومی برای بسیاری از کالاها و خدمات و ضرورت نظارت بر بازار  در مراحل تهیه و توزیع کالا، ایجاد زمینه مناسب برای تامین مایحتاج عمومی مردم از سوی اتحادیه های صنفی از جمله اهداف است.
رئیس سازمان بازرگانی گلستان خاطرنشان کرد: جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی سریع و دقیق به گزارشات مردمی از طریق تلفن 124 یا بصورت حضوری یا کتبی از اهداف این طرح است.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2031.html )