عنوان خبر:وحدت عامل توسعه كشور
دوشنبه 2 اسفند 1389 - 22:30:48


مديركل مناطق ويژه سازمان تبليغات اسلامي كشور با بيان اينكه وحدت عامل توسعه و پيشرفت است، گفت:
جمهوري اسلامي ايران خواهان ثبات، صلح و آرامش در منطقه است و اين موضوع را در سايه وحدت و همدلي به اثبات رسانده است.حجت الاسلام 'احمد خاتميان' روز يكشنبه در جشن ميلاد رسول مكرم اسلام (ص) و هفته وحدت در شهر انبارالوم از توابع شهرستان آق قلا اظهارداشت: در جامعه ما وحدت بطور طبيعي وجود دارد و فرقه هاي مختلف موجود در جامعه به طور مسالمت آميز در كنار هم بسر مي برند.
وي اضافه كرد: استان گلستان نمونه اي از وحدت و همزيستي ميان شيعه و سني است و به رغم تلاشهاي دشمنان، برادران تشيع و تسنن در كنار هم زندگي مي كنند.
به گزارش ايرنا امام جمعه اهل سنت سيمين شهر نيز در اين مراسم گفت: امام خميني روزهاي 12 تا 17 ربيع‌الاول را هفته وحدت اعلام كردند و تمام مسلمانان اين هفته را جشن گرفته و گرامي مي‌دارند.
'حاج آخوند حنفي' اين اقدام امام خميني (ره) را ميراث ماندگار خوانده و افزود: اين نتيجه دور انديشي رهبر انقلابي اسلام است كه قصد داشت تمام مسلمانان را متحد كند.
همايش و جشن بزرگ وحدت در گراميداشت ميلاد رسول مكرم اسلام حضرت محمد مصطفي (ص) و هفته وحدت با حضورعلماي شيعه وسني در مسجد جامع شهر انبارالوم برگزار شد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2034.html )