عنوان خبر:رشد 29 درصدي اعتبارات تملك‌ دارايي‌هاي گلستان
چهارشنبه 4 اسفند 1389 - 23:48:03


استاندار گلستان از رشد 29 درصدي اعتبارات تملك ‌دارايي‌هاي تخصيصي به استان در سال 1390 خبر داد.به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان به نقل از روابط عمومي استانداري گلستان، جواد قناعت در جلسه ستاد هدفمندي يارانه‌ها استان اظهار داشت: در ارزيابي بودجه 1390 رقم قابل توجهي به اقدامات عمراني و زيربنايي اختصاص يافته كه به زودي اعلام خواهد شد‌.
وي تصريح كرد: در سال گذشته اعتبارات تملك ‌دارايي‌هاي تخصيصي به استان 124 ميليارد تومان بود كه در سال 1390 براي نخستين بار با 29 درصد رشد به حداقل 160 ميليارد تومان افزايش يافته است‌.
استاندار گلستان با اشاره به صرفه‌جويي صورت گرفته پس از اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها گفت: براساس گزارش صندوق بين‌المللي پول وضعيت ايران مناسب است و اين روند در آينده‌اي نزديك بهتر خواهد شد‌.
قناعت افزود: كار بسيار بزرگ و ارزشمندي در كشور در حال انجام است.
به گفته استاندار گلستان اين امر نشانگر اجراي صحيح و شايسته قانون هدفمندي يارانه‌ها است ولي ما هنوز در ابتداي راه قرار داريم و بايد با تلاش، پشتكار و برگزاري جلسات متعدد در راستاي هر چه بهتر برگزار شدن اين قانون بكوشيم‌.
در پايان اين جلسه مقرر شد؛ در خصوص مشكلات مرغداري‌ها و خبازي‌ها با محوريت معاونت برنامه‌ريزي استانداري و دبيري اداره كل كار و امور اجتماعي جلسه مشتركي تشكيل شود‌.
همچنين قرار شد؛ در خصوص ذخيره‌سازي گوشت و مرغ شب عيد با محوريت معاونت برنامه‌ريزي استانداري و دستگاه‌هاي ذي‌ربط جلسه‌اي تشكيل و هماهنگي‌هاي لازم صورت پذيرد‌.
در زمينه تفكيك كنتورهاي گاز در مجتمع‌هاي مسكوني نيز قرار است با پيگيري شركت گاز استان و سازمان نظام مهندسي از طريق خوداظهاري مردم اين مشكل برطرف شود‌.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2110.html )