عنوان خبر:كانديدايی 34 نفر برای عضویت در اتاق بازرگانی گلستان
چهارشنبه 4 اسفند 1389 - 23:48:23


رئیس سازمان بازرگانی گلستانی گفت:
34 نفر از فعالان اقتصادی برای عضویت در اتاق بازرگانی استان کاندیدا شدند.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، نادعلی کهنسال عصر چهارشنبه در حاشیه برگزاری انتخابات این اتاق افزود: حدود 700 نفر در استان واجد شرایط شرکت در این دوره از انتخابات هستند.

وی اظهار داشت: از مجموع کاندیداهای این بخش، تعداد 9 نفر از بخش صنعت و معدن و شش نفر از بخش بازرگانی برای مدت چهار سال به عنوان عضو هیئت نماینــدگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن گرگان انتخاب می شوند.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات اتاق بازرگانی در پیشبرد اهداف توسعه کشور خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی ایران مجموعه ای از فعالان اقتصادی و متولیان امر تجارت بوده که از جایگاه بالایی در کشور برخوردار است.
کهنسال افزود: ضرورت دارد تا فعالان اقتصادی گلستان نیز با حضور و شرکت در این انتخابات و معرفی افراد برگزیده خود، به رشد و توسعه بخش تجارت و توسعه استان کمک کنند.
رئیس سازمان بازرگانی گلستان در ادامه یادآور شد: نتیجه انتخابات اتاق بازرگانی استان پس از پایان انتخابات و شمارش آرا در سایت اتاق بازرگانی و سایت سازمان بازرگانی استان و تابلو اعلانات اتاق متعاقباً اعلام خواهد شد.
هفتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن همزمان با سراسر کشور از صبح در استان گلستان آغاز شد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2113.html )