عنوان خبر:اقدامات دولت در رامیان بی سابقه است
چهارشنبه 4 اسفند 1389 - 23:48:31


نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس گفت:
اقدامات دولت در این شهرستان در طول تاریخ بی سابقه است.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، مرادعلی منصوری عصر چهارشنبه در جمع مسئولان شهرستان افزود: وضعیت کنونی با قبل از انقلاب اصلاً قابل قیاس نیست و سفر رئیس جمهور به استان و شهرستان در طول تاریخ بی سابقه بود.

وی اظهار داشت: اقدامات این دولت در شهرستان در طول تاریخ کشور بی سابقه بوده است و این انقلاب چون وابسته به ارزشهاست هیچ وقت دچار مشکل نمی شود.

در ادامه حجت الاسلام طاهری امام جمعه رامیان نیز ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به شرایط دوران قبل از انقلاب از جمله حضور مستشاران، کاپیتولاسیون، حضور مستشاران نظامی به وضعیت اقتصادی و سیاسی کشور در قبل از انقلاب اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: شاه مترسکی در دست آمریکا بود و انقلاب اسلامی ایران عزت و افتخار را به مردم بازگرداند.
وی تأکید کرد: امروز ایران در قله علم، ترقی و قدرت است و در شرایط امروزی دو چیز مظهر قدرت است یکی انرژی هسته ای و دیگری صنعت هوا و فضا که ما در آن به درجات بالایی رسیده ایم.
امام جمعه رامیان سپس به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم خدمات رسانی به مردم به منظور ناامیدی دشمنان اشاره و خاطرنشان کرد: در دولت نهم و دهم جایی نیست که از خدمات دولت بی نصیب باشد.
وی عنوان کرد: پروژه هایی که امروز در حال افتتاح است نمونه هایی از خدمات دولت در منطقه است.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2115.html )