عنوان خبر:اسقبال بی نظير گلستانیها از جشنواره موسیقی فجر
پنجشنبه 5 اسفند 1389 - 17:37:50


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت:
استقبال گلستانیها زا نخسیت جشنواره بین المللی موسیقی در استان بی نظیر است.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، غلامرضا منتظری صبح پنجشنبه در حاشیه بیست و ششمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در گرگان گفت: استقبال بی نظیر گلستانی ها و نیازهای آنان به برنامه های فرهنگی و هنری و مخصوصا هنر موسیقی ما را بر آن داشت تا بعد از شهرهای قزوین و رشت، شاهد حضور گروه موسیقی استاد حسین علیزاده و مجید خلج در گرگان باشیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان افزود: کنسرت بداهه نوازی استاد حسین علیزاده، هنرمند سرشناس ایرانی و آهنگساز موسیقی فیلم‌هایی چون، دلشدگان، گبه، زمانی برای مستی اسب‌ها و آواز گنجشک‌ها، به همراه مجید خلج هنرمند نام‌آشنا و از مفاخر موسیقی قزوین، در روزهای پنج و شش اسفند ماه و از ساعت 18 در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.
منتظری اظهار داشت: در ایام برگزاری کنسرت کارگاه آموزشی موسیقی برای علاقمندان به هنر موسیقی توسط استاد حسین علیزاده و مجید خلج برگزار خواهد شد.
وی در پایان از علاقمندان و شهروندان گلستانی خواست تا از این فرصت بدست آمده، حداکثر بهره وری را ببرند.
جشنواره بین المللی موسیقی فجر نیز از دو تا هشتم اسقند در گرگان در حال برگزاری است و پنج گروه موسیقی در این جشنواره شرکت دارند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2138.html )