عنوان خبر:حفظ انقلاب در گروی وحدت جامعه
جمعه 6 اسفند 1389 - 19:46:03


امام جمعه موقت گرگان گفت:
با حفظ وحدت و قرار گرفتن شیعه و سنی در پناه قرآن، انقلاب صدمه ای نمی بیند و از بحرانها به سلامت گذر می کند.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، حجت الاسلام رسول رضایی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران گرگانی افزود: اگر جامعه ای سالم و بی دغدغه می خواهیم و  قصد داریم، انقلاب ما به انقلاب حضرت مهد ی(عج) متصل شود، باید وحدت در هر زمینه ای حفظ شود.

وی با اشاره به مناسب روز امور تربیتی و تربیت اسلامی در هشت اسفند گفت: این مناسبت در سال 59 توسط شهیدان رجایی و باهنر پایه ریزی شد.
وی خاطرنشان کرد: شخصیت هر انسان، در سه مرحله داخل منزل، مدرسه و دانشگاه و جامعه شکل می گیرد و انسان تا زمان مرگ به تربیت اسلامی نیاز دارد.
حجت الاسلام رضایی بیان داشت: دو جنبه مادی و معنوی بشر نیاز به تربیت اسلامی دارد و اگر اینگونه تربیت شوند، جامعه ای صالح و مترقی خواهیم داشت.
امام جمعه موقت گرگان عنوان کرد: روز 9 اسفند نیز مصادف با روز مبارزه با تبعیض نژادی است و اگر به سراغ کشورهای متمدن جهان و کشورهایی که دم از مبارزه و دفاع حقوق بشر می زنند، برویم، می فهمیم که وضعیت سیاه پوستان و ضعفا چه جایگاهی است.
وی به 11 اسفند و روز بهداشت محیط اشاره و اضافه کرد: محل های اجتماعی و عمومی باید از نظر بهداشت پاکیزه باشد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2180.html )