عنوان خبر:همايش منطقه اي دانش محوري در مديريت پايدار كشاورزي
شنبه 7 اسفند 1389 - 19:02:44


همايش منطقه اي 'دانش محوري در مديريت پايدار كشاورزي و منابع طبيعي' در دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان برگزار مي شود.به گزارش ايرنا، اين همايش به همت بسيج دانشجويي دانشگاه و با حمايت و همكاري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، 31 ارديبهشت الي 1 خرداد ماه 90 با شركت استان هاي گيلان،
مازندران، گلستان،‌ سمنان،‌ خراسان شمالي،‌ رضوي و جنوبي برگزار مي شود.
دبير اين همايش روز شنبه گفت: فراخوان دريافت مقاله از اواسط بهمن آغاز شده و آخرين فرصت دريافت چكيده مقاله به همراه مقاله كامل 15 فروردين 90 است كه از اواسط فروردين سال آينده داوري آثار آغاز و اوايل ارديبهشت ماه اعلام نتايج مي شود.
'بهزاد ظفري' ادامه داد: رئيس اين همايش دكتر هاشم حبشي معاون دانشجويي و فرهنگي است و شوراي سياستگذاري همايش متشكل از 11 نفر از اساتيد و دانشجويان دانشگاه هستند.
وي افزود: همايش در قالب 10 كميته آموزش، تبليغات و اطلاع رساني، پشتيباني و تداركات، روابط عمومي، اسكان، تغذيه نقليه، مالي، سازماندهي، هماهنگي، پذيرش و تشريفات است.
وي خاطرنشان كرد: اين همايش همراه با برنامه جانبي از جمله سخنراني پروفسور جلالي، عضو هيات علمي دانشگاه ويرجينيا آمريكا و عضو هيات علمي دانشگاه علم و صنعت، همراه با برگزاري كارگاه هاي آموزشي كاربرد نانو تكنولوژي در كشاورزي و EndـNot خواهد بود.
وي در ادامه به بيان مهمترين محورهاي همايش پرداخت و بيان داشت: اين همايش، منطقه اي است و داراي امتياز پژوهشي براي دانشجويان بوده و از جمله محورهاي آن مي توان به نقش بخش كشاورزي و منابع طبيعي در توسعه و اقتصاد منطقه اي، راهكارهاي اجرايي رشد و توسعه كشاورزي و منابع طبيعي، اصلاح الگوي مديريت مصرف نهاده ها (آب، خاك و ...) در بخش كشاورزي و منابع طبيعي منطقه اي، راهكارهاي اجرايي برون رفت از تبعات اقتصادي اجتماعي طرح ها و سياست هاي مرتبط با بخش كشاورزي و منابع طبيعي منطقه اشاره كرد.
دبير همايش در پايان بيان داشت: علاقه مندان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت همايش به نشاني www.sciencegau.ir مراجعه نمايند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2208.html )