عنوان خبر:استاندار گلستان: اعتبار وزارت كار براي گلستان هنوز اختصاص نيافته است
شنبه 22 خرداد 1389 - 20:28:58


جواد قناعت صبح امروز در جمع كاركنان بانك ملي استان همچنين خواستار نگاه ويژه مدير عامل بانك ملي ايران به استان گلستان شد و اظهار داشت: بايد به استان گلستان تزريق منابع شود تا اين استان به جرگه استان‌هاي توسعه يافته و يا حداقل در آستانه توسعه برسد.وي تصريح كرد: رعايت منابع و مصارف براي استان‌هاي جديدالتأسيس عنصري بازدارنده به شمار مي‌رود.
استاندار گلستان با ارائه 10 پروژه مهم و كليدي يادآور شد: مبلغي كه سال گذشته بانك ملي ايران و وزارت كار به گلستان اختصاص داده بودند، تاكنون تخصيص نيافته است.
قناعت به نمايندگي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي خواستار تحقق اين اعتبار براي استان گلستان شد.
وي خاطرنشان كرد: از آنجا كه گلستان به عنوان استاني جوان و نو از پيشرفت‌ها و توسعه‌هاي فراواني برخوردار بوده، عقب افتادگي‌هاي بسياري نيز گريبانگير اين استان است.
استاندار گلستان تصريح كرد: گلستان در مقام قياس از سرعت رشد قابل قبولي برخوردار نبوده است.
قناعت در ارتباط با اختصاص خط اعتباري به استان گلستان گفت: اختصاص خط اعتباري جديد موجبات رونق اقتصادي استان را فراهم مي‌كند.
وي راه توفيق را در ادامه راه شهدا و امام راحل توصيف كرد و افزود: بهترين شاخص و معيار براي ما، فرمايشات مقام معظم رهبري است كه نمايانگر اين است پس از 21 سال در جايگاه رهبري خلفي صالح بودند و دغدغه‌ ايشان در جريان فتنه فقط مردم بودند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-224.html )