عنوان خبر:تشكيل هشت کارگروه پیشگیری از جرم در گلستان
سه شنبه 10 اسفند 1389 - 22:32:49


معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گلستان گفت:
به منظور آسیب شناسی و پیشگیری از جرم، هشت کارگروه در حوزه های مختلف در دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان تشکیل شده است.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، حسین شعبانی ظهر سه شنبه در نشست این معاونت افزود: فعال شدن کارگروه حمایتی و اجتماعی در مرکز استان به منظور افزایش ضریب امنیتی پایدار، کارگروه حمایتی- اجتماعی در مرکز استان گلستان فعال می شود.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: با فعال شدن این کارگروه ، مدیران و متخصصان دستگاه های مرتبط در تعامل همه جانبه با یکدیگر سعی می کنند با استفاده از تمام ظرفیت ها در جهت کاهش جرم و افزایش ضریب امنیت اجتماعی استان گام بردارند.
شعبانی با بیان این که این کارگروه از مدت ها قبل در دادسرای عمومی و انقلاب گرگان تشکیل شده است، ابراز امیدواری کرد: با تلاش اداره های مرتبط در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به معرفی یک نفر به عنوان دبیر برای پیگیری مصوبات کارگروه حمایتی و اجتماعی اقدام شود.
وی ابراز امیدواری کرد: با فعال شدن این کارگروه، تصمیمات در حد مصوبه باقی نماند و با اجرایی شدن آن گامی موثر در جهت کاهش وقوع جرم در استان برداشته شود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2322.html )