عنوان خبر:وصول درآمدهای عمومی گلستان نیازمند عزم همگانی است
چهارشنبه 11 اسفند 1389 - 23:27:55


رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی گلستان ضمن تاکید بر وصول درآمدهای عمومی استان توسط ذیحسابان، اظهار داشت:
تحقق این امر، عزمی همگانی را در استان می طلبد.‏به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، اسماعیل مهدوی نیا ظهر چهارشنبه  در جلسه دو هفتگی ذیحسابان و مدیران امور مالی دستگاههای اجرایی استان گفت: وصول درآمدهای عمومی سبب افزایش تخصیص اعتبارات استانی می شود.

مهدوی نیا از الزامات دیگر ذیحسابان را با توجه به پایان سال 89 ، وحدت رویه و هماهنگی در امور مربوط به حسابها و ارائه گزارشات به موقع مالی بیان کرد.
رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی گلستان در پایان با تقدیر از تلاشهای یکساله ذیحسابان، آقایان "جواد رحمانی و محمد مهدی نادری" را به ترتیب به عنوان روسای گروه نظارت مالی و اداره اموال و اوراق بهادار سازمان معرفی کرد.
نحوه اعمال افزایش هزینه حامل های انرژی در مناقصات دارایی های سرمایه ای تملک، تصویب نامه حقوق و مزایای حالت اشتغال ایثارگران، ماده پنج آیین نامه اجرایی جزء(ص) بند 2 بودجه 89، قانون ادغام سازمانهای تربیت بدنی و جوانان، تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی به رسمی یا سایر نیروها و خبر بررسی طرح پرداخت کارت اعتباری به کارکنان دولت، بخشنامه ها و دستور العمل هایی بودند که در این جلسه ذیحسابان ، قرائت و حول آنها بحث و تبادل نظر شد.
جلسه ذیحسابان هر دو هفته یکبار با هدف وحدت رویه در امور مالی دستگاههای اجرایی استان برگزار می شود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2371.html )