عنوان خبر:ضرورت ساماندهی دستفروشان جاده های گلستان
پنجشنبه 12 اسفند 1389 - 22:43:26


معاون امور عمرانی استاندار گلستان بر ساماندهی دستفروشان جاده ای تاکید کرد و گفت:
این افراد با در نظر گرفتن اماکن خاص فروش ساماندهی شده و از کنار جاده ها برداشته شوند.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، عبدالرضا دادبود صبح پنجشنبه در نشست این معاونت، به حداقل رساندن پروژه های راه و ترابری در ایام نوروزی اشاره کرد و گفت: در کمیته اسکان علاوه بر خدمت رسانی به فرهنگیان به سایر هموطنان نیز خدمت رسانی شود.

وی یاداور شد: همکاری و تعامل دستگاه ها و فعالیت های برنامه ریزی شده در کمیته های این ستاد، در ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و مسافران نوروزی موثر است.

دادبود بیان داشت: حضور مسافران در ایام تعطیلات در استان گلستان یکی از اتفاقات مهم است که با برنامه ریزی منسجم درارائه خدمات مطلوب به گردشگران و هم استانی ها به عنوان بهره برداران از خدمات این ستاد باید تلاش شود.
وی اضافه کرد: نظر به اهمیت ارائه خدمات مطلوب دراین ستاد، انعکاس این خدمت رسانی باید مطلوب بوده و رضایت لازم فراهم آید.
دادبود تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته ترافیک درون شهری در این ایام مدیریت شده و حفاری های و کنده کاری های شهری متوقف خواهد شد.
معاون عمرانی استاندار گلستان با اشاره به مدیریت زباله های شهری و تفرجگاه های استان، بر ساماندهی سرویس های بهداشتی و آب آشامیدنی و ساماندهی زباله ها با توجه به حجم مسافردرایام فعالیت این ستاد تاکید کرد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2392.html )