عنوان خبر:بندرترکمن پایلوت ارائه تسهیلات خدمات نوروزی در گلستان شد
شنبه 14 اسفند 1389 - 22:44:08


فرماندار شهرستان ترکمن از انتخاب این شهرستان به عنوان پایلوت ارائه خدمات تسهیلات نوروزی در استان خبر داد.به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، عبدالمجید قربان زاده گوگلانی صبح شنبه در نشست فرمانداری، گفت: ستاد تسهیلات این شهرستان آمادگی کامل جهت پذیرایی از مهمانان و مسافرین عزیر را دارد .

وی بر آمادگی مسئولان ادارات شهرستان را تاکید کرد و افزود: در نوروز امسال برنامه های متنوعی جهت استقبال از گردشگران و مسافران تدارک دیده شده است.

صادقی جزی معاون فرماندار شهرستان ترکمن نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همیاری مردم و مسئولان در اجرای مطلوب هدفمندی یارانه ها بر همت و تلاش مستمر دستگاههای ذیربط در راستای اجرای دقیق و شفاف این طرح ملی تاکید کرد.

وی با عنایت به نزدیکی سال جدید از دستگاههای متولی خواست با مدیریت و افزایش نظارت و پایش ها در تامین کالاهای ضروری آحاد جامعه تلاش کنند .صادقی جزی در ادامه به بعضی از اهداف بلند طرح هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و افزود : از اثرات مثبت این طرح کاهش مصرف حامل های انرژی ، اجرای عدالت اجتماعی و تقویت و کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه است.

رئیس اداره بازرگانی شهرستان گزارشی از وضعیت کالاهای ضروری در شهرستان و همچنین نظارت ها و بازرسی های انجام شده در سطح حوزه ارائه کرد.
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2442.html )