عنوان خبر:استاندارگلستان:ملاك اصلي همراهي با ولايت،گوش به فرمان رهبري بودن است
يكشنبه 7 شهريور 1389 - 18:06:52


مهندس جواد قناعت  روز يكشنبه در آيين افتتاح متمركز 153 پروژه عمراني ، توليدي و اقتصادي شهرستان مينودشت افزود:‌ گوش به فرمان رهبري بودن ملاك اصلي همراه با ولايت بودن است و همواره بايد حرف هاي افراد را با سخنان مقام معظم رهبري مقايسه كرد.
وي گفت:‌ اگر در هر سمت و يا بهترين موقعيت انقلابي را داشته باشيم ،‌ همراه با ولايت نباشيم هيچ جايگاهي در نظام نخواهيم داشت.استاندار گلستان، به فتنه هاي جديد در كشور اشاره كرد و گفت‌:‌ در حال حاضر فتنه هاي جديد رنگ و بوي انقلابي و مذهبي به خود گرفته و به همين خاطر انها از اين ادبيات براي مقاصد خود استفاده مي كنند.
قناعت افزود:‌ دشمنان تاكنون از ترفند هاي مختلف براي ضربه زدن نظام اسلامي بكار گرفته اند ولي هوشياري و تدبير خوب مقام معظم رهبري تاكنون همه توطئه هاي انان را خنثي كرد.
وي در خصوص تبديل بخش گاليكش به شهرستان گفت:‌ سعي مي شود تا اولين فرماندار اين شهرستان فردي مدير و مدبر انتخاب شود تا بتوان در جهت رشد و تعالي اين شهرستان گام بردارد.
استاندار گلستان خاطر نشان كرد: خوشبختانه تاكنون اقدامات خوبي در اين استان بخصوص در اين منطقه از سوي دولت ها برداشته شده است ولي در دولت هاي نهم و دهم سعي شده تا مشكلات مناطق محروم در بخش هاي مختلف هر چه سريعتر برطرف شود.
فرماندار شهرستان مينودشت نيز در اين آيين گفت:‌ 153 پروژه عمراني ، اقتصادي و اشتغالزاي اين شهرستان با اعتباري بالغ بر 249 ميليارد ريال اماده بهره برداري شده است.
' محمد عجم '‌ افزود:‌ از اين تعداد پروژه ها 37 پروژه عمراني با اعتباري بالغ بر 5/66 ميليارد ريال و 116 پروژه اقتصادي و اشتغالزايي با 4/183 ميليارد ريال بوده است.
وي گفت: افتتاح كارخانه طلاي سفيد (دانه روغني) ، مرغ مادر ، چندين دامداري كوچك روستايي ، گازرساني به هفت روستاي بخش گاليكش ، افتتاح پنج اموزشگاه ، خانه مددجويان ، جايگاه سي ان جي و ... از مهمترين پروژه هاي افتتاحي اين شهرستان مي باشد.
در اين ايين امام جمعه گاليكش ، نماينده مردم شهرستانهاي مينودشت ، كلاله و مراوه تپه در مجلس شوراي اسلامي و جمع كثيري از مردم حضور داشتند.
بخش گاليكش از توابع شهرستان 127 هزار نفري مينودشت اخيرا با تصويب هيات دولت به شهرستان تبديل شده است.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-251.html )