عنوان خبر:مشکلات محلات گلستان آسیب شناسی شود
شنبه 21 اسفند 1389 - 23:17:12


نماینده استان گلستان در شورای عالی استان های کشور گفت:
مشکلات و نارسایی های محلات و توابع شناسایی، آسیب شناسی و بررسی کارشناسی شود.به گزارش خبرنگار پيام گلستان به نقل از خبرگزاری مهر، زهرا نورا صبح شنبه در نشست این شورا، گفت: جلسات شوراهای فرادستی باید از دفتر کار شورا خارج و میدانی شود و به تناسب مشکلات و نیازهای مردم در ادارات و یا شوراهای بخش و روستا تشکیل شود.

وی افزود: بازدیدهای میدانی از سطح روستاها و بخش های تابعه را مهم برشمرد و افزود: اینگونه بازدیدها می تواند در شناسائی مشکلات و کمبودهای منطقه موثر باشد.

وی گفت: استفاده از مشاوران کارآمد و متخصص در شورا توسط شورای اسلامی استان به شورای عالی کشور پیشنهاد شده است.
نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان گرگان بر فعال شدن کمیسیون های مختلف این شورا تاکید کرد و گفت: برخی از طرح ها و مصوبات باید در کمیته های تخصصی بررسی شود.
حسین مقصودلو نژاد پیشنهاد کرد تا در سال جدید جلسات این شورا با حضور برخی از مسئولان ادارات و نهادها برگزار شود.
عضو دیگر شورای اسلامی شهرستان گرگان با اشاره به به جایگاه والای شورا در قانون اساسی گفت: شورا باید علاوه بر بررسی مشکلات و تصویب مصوبات بر وظیفه نظارتی خود نیز عمل کند.
عباسعلی رستاقی افزود: شوراهای فرادستی باید بر عملکرد شوراها نظارت کافی داشته باشند.
عضو دیگر شورای اسلامی شهرستان گرگان هم بر تعامل هر چه بیشتر اعضای شوراهای اسلامی با مدیران دستگاه ها و ادارات مختلف تاکید کرد.
حسن مدرس زاده اظهار داشت: نظرسنجی و میزان رضایتمندی مردم ازعملکرد شورا معیار خوبی برای ادامه فعالیت ها و یا تغییر شیوه و روش عملکرد در سال آینده خواهد بود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2724.html )