عنوان خبر:مهلت فعالان كشاورزي براي ثبت‌نام در سامانه سوخت تا پايان سال
دوشنبه 23 اسفند 1389 - 22:55:43


معاون عمران و برنامه‌ريزي فرماندار شهرستان گنبدكاووس گفت:
فعالان بخش كشاورزي و دام و طيور هر چه سريع‌تر در سامانه سوخت ثبت‌نام كنند.به گزارش خبرنگار پيام گلستان به نقل از خبرگزاري فارس ، احمد دستمرد ظهر امروز در جلسه كميته سوخت اين شهرستان با بيان تمديد مهلت ثبت‌نام در سامانه سوخت به آدرس www.agri.niopdc.ir اظهار داشت: كشاورزان و فعالان بخش دام و طيور براي بهره‌مندي از سهميه سوخت سال آينده بايد حداكثر تا پايان اسفند نسبت به ثبت‌نام در سامانه سوخت اقدام كنند در غير اين‌صورت از سهميه سوخت كه در راستاي قانون هدفمندي يارانه‌ها تخصيص مي‌يابد بي‌بهره مي‌مانند و با مشكلات روبرو خواهند شد.
وي افزود: ثبت نام در سايت شامل همه بهره‌برداران بخش كشاورزي مي‌شود.
وي بر اطلاع‌رساني به كشاورزان و توليدكنندگان بخش كشاورزي از طريق صدا و سيما، رسانه‌ها و تريبون ائمه جمعه و ارسال پيامك تاكيد كرد.
مدير جهادكشاورزي شهرستان گنبدكاووس از ثبت‌نام كشاورزان در سه سايت سامانه سوخت، سامانه اعلام ادوات كشاورزي و سامانه اعطاي تسهيلات خبر داد.
احمد قاضي گفت: ثبت‌نام در سامانه سوخت بايد در مقطع زماني تعيين شده صورت بگيرد زيرا بهره‌برداران در صورت عدم ثبت‌نام با مشكل سوخت روبرو مي‌شوند.
وي افزود: تاكنون از 8 هزار بهره‌بردار يك هزار و 722 نفر ثبت‌نام كردند كه با اطلاع‌رساني‌هاي گسترده اين تعداد بسيار كم است.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2803.html )