عنوان خبر:دستگيری 60 جیب بر در گلستان
دوشنبه 23 اسفند 1389 - 23:33:10


رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت:
در راستای اجرای طرح مقابله با سارقان کیف قاپ و جیب بر در استان 60 سارق و متهم تحت تعقیب دستگیر شدند.به گزارش خبرنگار پيام گلستان به نقل از خبرگزاری مهر در گرگان، سرهنگ داوود سلطانی عصر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران در گرگان افزود: همزمان با روزهای پایانی سال و شلوغی بازارها طرح عملیاتی شناسایی و دستگیری سارقان کیف قاپ و جیب بر به منظور ناامن کردن محیط برای سارقان توسط مأموران اداره مبارزه با سرقت آگاهی استان به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح 12 سارق منزل، 10 سارق اماکن ، 6 سارق احشام، 6 سارق مغازه ، 6 متهم تحت تعقیب، پنج سارق خودرو و پنج سارق اماکن دستگیر شدند.

سرهنگ سلطانی در ادامه از دستگیری 10 سارق دیگر که اقدام به سایر سرقت ها کرده بودند خبر داد و افزود: با دستگیری متهمان 21 فقره سرقت کیف قاپی، 12 فقره سرقت منزل، 10 فقره سرقت احشام، 6 دستگاه موتورسیکلت، چهار دستگاه خودرو و سه فقره سرقت مغازه کشف و صحنه تعدادی از سرقت ها بازسازی شد.

این مقام انتظامی کشف سه فقره سرقت سیم کابل برق، دو فقره سرقت اماکن عمومی و یک فقره سرقت به عنف را از دیگر موفقیت های اجرای این طرح عنوان کرد.
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2810.html )