عنوان خبر:تشكيل 263 پرونده تخلف صنفی در گلستان
شنبه 28 اسفند 1389 - 15:57:38


معاون بازرسی و نظارت سازمان بازرگانی گلستان گفت:
در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز، 263 فقره پرونده تخلف در استان تشکیل شده است.به گزارش خبرنگار پيام گلستان قربان حسام در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: در راستای اجرای این طرح، تاکنون چهار هزار و 811 مورد بازرسی از بخش های کالایی و خدمات در استان انجام شده است.

وی اظهار داشت: این طرح همزمان با کشور از اول اسفندماه در استان آغاز شده و تا دهم اردیبهشت ماه سال 90 ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در بازرسی های انجام شده ، 263 فقره پرونده تخلف نیز تشکیل که جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد تصریح کرد: با هماهنگی های انجام شده با تعزیرات حکومتی و تشکیل شعب و کشیک سیار، به تخلفات این بخش در کوتاهترین زمان رسیدگی می شود.

حسام با بیان اینکه در اجرای این طرح بازرسان سازمان و اصناف از ساعت هشت صبح تا هشت شب آماده رسیدگی به شکایات و گزارشات مردمی هستند تصریح کرد: هم استانی ها می توانند از طریق شماره تلفن 124 شکایات و گزارش های خود را اعلام کنند.

معاون سازمان بازرگانی گلستان همچنین از نظارت بر فروش های فوق العاده در استان خبر داد و گفت: نظارت در این بخش به صورت ویژه در دستور کار سازمان بازرگانی قرار دارد و بازرسان سازمان به صورت مستمر وضعیت این گونه واحدها را برررسی و با تخلفات برخورد می کنند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-2968.html )