عنوان خبر:مردم شيعه و سني گنبدكاووس اهانت به قرآن مجيد را محكوم كردند
چهارشنبه 24 شهريور 1389 - 20:43:42


جمع كثيري از مردم شيعه و سني شهرستان گنبدكاووس روز چهارشنبه با برگزاري اجتماع اعتراضي گسترده، اقدام موهن و وقيحانه عوامل استكبار جهاني در توهين به ساحت مقدس قرآن كريم را محكوم كردند.اقشار مختلف مردم شيعه و سني و ائمه جمعه و جماعات و نيز مسوولان گنبدكاووس در اين اجتماع خودجوش با سردادن شعارهايي، خشم و انزجار خود را نسبت به توهين به كتاب آسماني مسلمانان اعلام كردند.
در اين اجتماع اعتراضي شركت كنندگان پارچه نوشته هايي كه روي آن شعارهاي مرگ بر آمريكا، مرگ بر صهيونيسم و مرگ بر انگليس و نيز شعارهايي در محكوم كردن توهين به قرآن، به چشم مي خورد، حمل مي كردند.
راهپيمايان همچنين خواستار برخورد جدي با عوامل اين اقدام موهن از سوي دولت آمريكا و دولت ها و ملت هاي مسلمان شدند.
همچنين اجتماع كنندگان بر وحدت و اتحاد بيشتر مسلمانان به ويژه دولت هاي اسلامي براي مقابله با توطئه ها و دسيسه هاي استكبار جهاني و صهيونيسم بين الملل در توهين به مقدسات مسلمانان و ساير اديان الهي تاكيد كردند.
در پايان اين اجتماع شركت كنندگان پرچم كشورهاي آمريكا و رژيم صهيونيستي را به آتش كشيدند.
مسوول سازمان تبليغات اسلامي گنبدكاووس نيز در پايان اين اجتماع اعتراضي، پيام رهبر معظم انقلاب در محكوميت اقدام توهين آميز و شرم آور عوامل استكبار جهاني و حاميان آن را قرائت كرد و حاضران با سر دادن تكبير آن را تاييد كردند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-301.html )