عنوان خبر:بازديد هوايي معاون استاندار گلستان از راه‌هاي گنبدكاووس
شنبه 6 فروردين 1390 - 13:19:56


معاون سياسي امنيتي استاندار گلستان به صورت هوايي از راه‌هاي مواصلاتي و امكانات خدماتي و امدادي كه براي تعطيلات نوروزي در شهرستان گنبدكاووس آماده شده بود، بازديد كرد.به گزارش خبرنگار پيام گلستان به نقل از خبرگزاري فارس، عليرضا جمشيدي ‌در حاشيه بازديد هوايي راه‌هاي مواصلاتي شهرستان گنبدكاووس كه با هدف نظارت دقيق بر نحوه خدمات‌رساني به مسافران و گردشگران نوروزي انجام شد در هلال‌احمر اين شهرستان در حضور فرماندار گنبدكاووس، معاونان فرماندار و روساي عضو ستاد تسهيلات سفر اين شهرستان از آمادگي ستاد تسهيلات سفر شهرستان گنبدكاووس قدرداني كرد و بر آمادگي بيشتر اين ستاد در ايام باقي‌مانده نوروز تاكيدكرد.
فرماندار شهرستان گنبدكاووس نيز در حاشيه اين بازديد بيان داشت: عمليات خدمات‌رساني تيم‌هاي خدماتي و امدادي شهرستان تا پايان 13 فروردين ادامه دارد.
حيدرعلي احمدي اظهار داشت: در تلاش هستيم كيفيت خدمات امدادي و خدماتي در بخش‌هاي هلال‌احمر، اورژانس، پليس راه و انتظامي، راه و ترابري و همچنين شهرداري‌ نسبت به سال‌هاي گذشته افزايش داشته باشد.
وي عنوان داشت: جمعيت هلال‌احمر نيز حضور پررنگي در تعطيلات نوروزي در شهرستان گنبدكاووس دارد.
شهرستان گنبدكاووس با مساحت 5 هزار و 70 كيلومتر مربع در شرق گلستان با فاصله 98 كيلومتري از گرگان واقع شده و از شمال 145 كيلومتر مرز مشترك با كشور تركمنستان دارد.
بلندترين برج آجري جهان برج قابوس، امامزاده يحيي بن زيد (ع)، شهر باستاني گرگان، تالاب‌هاي بين‌المللي آلماگل، آلاگل و آجي‌گل، سد گلستان يك و دو، بازارچه مرزي گمرك اينچه‌برون، بقعه دانشمند و بخشي از ديوار دفاعي گرگان مهم‌ترين مراكز تفريحي، گردشگري و باستاني شهرستان گنبدكاووس است.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-3092.html )