عنوان خبر:رهبر انقلاب با پيام نوروزي سياست‌هاي آينده كشور را ترسيم كردند
شنبه 6 فروردين 1390 - 13:23:09


امام جمعه گنبدكاووس گفت:
رهبر معظم انقلاب اسلامي با پيام نوروزي سياست‌هاي آينده كشور را به خوبي ترسيم كردند.به گزارش خبرنگار پيام گلستان به نقل از خبرگزاري فارس، حجت‎الاسلام محمدحسين سبحاني صبح امروز در جمع مديران شهرستان گنبدكاووس با تبريك سال نو به بيانات مقام معظم رهبري لحظه تحويل سال در جوار حرم امام رضا (ع) اشاره كرد و اظهار داشت: مقام معظم رهبري با ناميدن سال جهاد اقتصادي سرمشقي از سياست‌هاي سال 1390 را براي همه مشخص كردند.
وي با بيان اينكه بايد قدردان خدمتگزاران نظام جمهوري اسلامي باشيم اقدامات دولت و راهور در ايام نوروز قابل تقدير دانست.
امام جمعه گنبدكاووس با اشاره به بيانات رهبري در خصوص خيزش انقلابي ملت‌هاي مسلمان گفت: كشورهاي غربي در لشكركشي به كشور ليبي افكار پليدي دارند و به خاطر نفت و تسلط بر كشور مصر و تونس به ليبي نيروي نظامي فرستاده‌اند.
سبحاني با اشاره به سكوت كشورهاي غربي در مقابل كشتار مردم مسلمان بحرين خاطرنشان كرد: دشمنان غربي مي‌خواهند حركت انقلابي مردم بحرين را جنگ بين شيعه و سني جلوه دهند.
اين مسئول تقويت وحدت و برادري را از اصول مهم دانست و اضافه كرد: ملت مسلمان بايد هوشيار باشند و وحدت خود را تقويت كنند.
امام جمعه گنبدكاووس در پايان مهم‌ترين توفيقات سال 89 را رشد 11 درصدي توليد علم در كشور، اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها، حضور مردم در حماسه 22 بهمن و اعلام وفاداري ملت و خنثي‌سازي حركت فتنه‌گرانه 25 بهمن و دستگيري ريگي اعلام كرد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-3094.html )