عنوان خبر:بازديد 10 هزار گردشگر از تالاب بین المللی آلماگل
شنبه 6 فروردين 1390 - 13:29:18


دبیرستاد تسیهلات سفرهای گنبدکاووس گفت:
حدود 10 هزار نفر تنها در دو روز اول عید نوروز از تالاب بین المللی آلماگل بازدید کردند.به گزارش خبرنگار پيام گلستان به نقل از خبرگزاری مهر، قدرت الله شاکری صبح شنبه در نشست ستاد تسهیلبات سفر شهرستان افزود: در اولین روز عید تعداد شش هزار نفر از تالاب بین المللی آلماگل بازدید کرده‌اند که این رقم در دومین روز عید چهار هزار نفر بوده و 5 هزار نفر نیز  از بازارچه مرزی دیدن کرده‌اند.

معاون برنامه ریزی فرماندار گنبد نیز با اشاره به استقبال خوب مسافران نوروزی از نقاط گردشگری شهرستان گنبدکاووس گفت: برج قابوس، امامزاده یحیی بن زید(ع)، تالابهای آلماگل والاگل و بازارچه مرزی، شهر تاریخی جرجان از مهمترین مناطق گردشگری شهرستان گنبدکاووس است که در ایام نوروز با استقبال خوب مسافران نوروزی مواجه می‌شود.

احمد دستمرد در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات ستاد تسهیلات سفر در خصوص اسکان، خدمات هلال احمر ، وضعیت راهها و اماکن تفریحی و گردشگری این شهرستان گزارشی ارائه داد.
در این جلسه هر یک از اعضای ستاد تسهیلات دائمی سفر به بیان اقدامات خود برای تعطیلات نوروز در استقبال از مسافران نوروزی پرداختند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-3097.html )