عنوان خبر:راه نجات و رسيدن به رستگاري، ادامه راه امام و شهداست
چهارشنبه 7 مهر 1389 - 06:01:44


استاندار گلستان گفت: امروز تنها راه نجات، سعادت و رسيدن به رستگاري، ادامه راه امام، شهدا و پيروي و تبعيت بي چون و چرا از فرمانده كل قواست.مهندس 'جواد قناعت' روز سه شنبه در مراسم صبحگاه مشترك يگانهاي نمونه نيروهاي مسلح استان گلستان در محل لشگر 30 پياده گرگان افزود: براي آن كه شفاعت و رضايت شهدا را براي خود داشته باشيم، بايد راه آنها را ادامه دهيم و در مسير آنها حركت نمائيم.
به گفته وي، حفظ و پايداري و ادامه راه شهدا و حفظ شان و جايگاه ولايت فقيه است كه تمام توطئه ها و نقش هاي دشمنان را نقش بر آب كرده است.
وي تصريح كرد: دشمن امروز از حفظ جايگاه رهبري و ولايت فقيه توسط شما، به ستوه آمده و ناتوان شده و دشمنان بدانند كه به كوري چشم آنان، راه انقلاب را تحت رهبري فرماندهي كل قوا و مقام عظماي ولايت ادامه خواهيم داد تا به دست صاحب اصلي اش حضرت مهدي (عج) برسد.
وي ادامه داد:‌ بنا به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامي،‌ ما الان در اوج اقتدار بين المللي هستيم و كساني كه مي گويند امروز كشور در بحران است، به واقع اين آرامش، پايداري،‌ عزت و سربلندي را در بيانات رهبري نمي بينند.
استاندار گلستان گفت:‌ اگر كشور امروز در بحران بود، هيچوقت دست به جراحي اقتصادي نمي زد و قانون هدفمند كردن يارانه را اجرا نمي كرد.
قناعت افزود: اجراي اين قانون و كار زيربنائي در اقتصاد كشور در واقع مبين ثبات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و امنيت و پايداري در داخل كشور است كه در راس همه اين موارد مقام معظم رهبري در جايگاه ولي فقيه جهان اسلام قرار گرفته است.
وي با اشاره به جنگ تحمليي عراق عليه ايران گفت:‌ در آن زمان كه جنگ تحميل شد، وضعيت داخلي كشور نابسامان و بحراني بود و هنوز در اوايل انقلاب برخي از مردم و حتي بيگانگان شناخت كافي از نظام و انقلاب نداشتند و همين مساله در داخل باعث شد تا يك جنگ 8 ساله كلاسيك، مدرن بر ملت انقلابي ايران تحميل شود.
وي يادآور شد: در آن جنگ بيش از 40 كشور دنيا به خصوص كشورهاي عربي و منطقه با صدام متجاوز همكاري داشتند و رسانه ها و سايتهاي بيگانه فضا را طوري طراحي كردند كه لباس حق بر تن صدام پوشاندند و ملت ايران را متجاوز جلوه دادند.
استاندار گلستان افزود: با توجه به هزينه هاي ميلياردي آمريكا به هر شكل و شيوه اي در جنگ تحميلي عراق عليه ايران، با مقايسه شرايط امروز متجاوزين و ايران، خواهيم ديد كه آنان كه جنگ را تحميل كردند، امروز كجا هستند.
وي با اشاره به سخنان رئيس جمهور كشورمان در اجلاس سازمان ملل و حضور در جلسات پرسش و پاسخ با خبرنگاران گفت: با توجه به اين كه ساعتها كار علمي و رواني بر روي اين خبرنگاران صورت گرفته بود، اما آنها نتوانستند به اهداف و برنامه هاي خود دست يابند و اين نشان از صدور پيام انقلاب به دنيا دارد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-344.html )