عنوان خبر:خدمات دولتمردان تهديدهاي دشمنان را به فرصت تبديل كرده است
شنبه 10 مهر 1389 - 05:52:38


امام جمعه گنبدكاووس گفت: خدمات دولتمردان نظام جمهوري اسلامي تمامي تهديدهاي دشمنان را به فرصت تبديل كرده است.حجت الاسلام والمسلمين محمدحسين سبحاني در جمع نمازگزاران گنبدي افزود: به بركت نظام جمهوري اسلامي وهمت و تلاش مضاعف دولتمردان و مسوولان خدمتگزار آن، بسياري از نيازهاي كشور در داخل توليد مي شود.
وي به عنوان نمونه به خودكفايي كشور درتوليد بنزين اشاره و بيان كرد: استكبار جهاني و در راس آن آمريكا قصد داشت ايران را با تحريم بنزين تحت فشار بگذارد اما با تلاش مسوولان در توليد بنزين اين تحريم نيز همچون ساير تحريمهاي 31 سال گذشته خنثي شد.
حجت الاسلام سبحاني همچنين با بيان اينكه امروز جمهوري اسلامي ايران در بسياري از بخشها به موفقيتهاي بزرگي دست يافته اضافه كرد: مردم بايد قدردان دولتمردان و مسوولان خدمتگزار خود بوده و همواره از آنان حمايت و پشتيباني نمايند.
وي تصريح كرد: با حمايت و پشتيباني شما ملت است كه رييس جمهور محترم با شجاعت و شهامت قابل تحسين، از آرمانهاي انقلاب اسلامي و مردم مظلوم جهان دفاع مي كند.
خطيب جمعه گنبدكاووس همچنين با اشاره به گردهمايي ائمه جمعه كشور و برخي مطالب سخنرانان اين گردهمايي به خصوص فرمايشات مقام معظم رهبري، به تبين جايگاه نمازجمعه در قرآن و اسلام پرداخت و بر لزوم حضور گسترده تر آحاد مختلف مردم به ويژه نسل جوان در اين آيين عبادي سياسي تاكيد كرد.
حجت الاسلام سبحاني همچنين با تسليت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) و نيز تبريك فرارسيدن هفته نيروي انتظامي گفت: تلاشهاي شبانه روزي پرسنل خدوم ناجا در تامين نظم و امنيت برهيچكس پوشيده نيست وهمه بايستي اين عزيزان را براي برقراري امنيت پايدار ياري نماييم.

ايرنااین خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-373.html )