عنوان خبر:اختتاميه سرشماري نفوس و مسکن شهرستان علي آباد کتول
پنجشنبه 24 آذر 1390 - 20:05:34


مراسم اختتاميه سرشماري نفوس و مسكن و تجليل از عوامل اجرايي اين طرح ملي در محل فرمانداري شهرستان برگزار گرديد .به گزارش پیام گلستان به نقل از پورتال فرمانداری علی آباد کتول، علي اکبر کي پورفرماندارشهرستان علي آباد کتول در مراسم اختتاميه طرح سرشماري عنوان كرد :  نتايج سرشماري عمومي نفوس و مسكن نشانگر تلاش جمعي در شهرستان است.
کي پور در اين مراسم با مثبت ارزيابي كردن نتايج سرشماري عمومي نفوس و مسكن 1390 آنرا يك تلاش جمعي در شهرستان دانست و گفت : سرشماري عمومي نفوس و مسكن بزرگترين طرح آماري كشور است كه در مدت زمان معين همزمان در نقاط شهري و روستايي به اجرا گذاشته مي شود و بر اساس آن اطلاعات موجود خانوار با مراجعه ماموران سرشماري به درب منازل از آنها گرفته مي شود تا در برنامه ريزي هاي كلان كشور مورد استفاده قرار گيرد .
فرماندار در ادامه با اشاره به همكاري خوب مردم با  ماموران سرشماري در طول اجراي اين طرح ملي اظهار داشت : همكاري خوب مردم در مدت اجراي طرح سرشماري عمومي نفوس و مسكن موجب شد تا اين طرح با موفقيت در شهرستان اجرا شود .
کي پور فرماندارشهرستان در اين مراسم از عوامل اجرايي طرح اعم از ماموران سرشماري ، بازبينان و كارشناسان گروه و معتمدين و  مديران دستگاههاي اجرايي كه در اجراي طرح سرشماري همكاري داشتند تشكر و قدرداني نمود
.

http://katool.golestan.gov.ir/layers.aspx?quiz=newsc&id=13063این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-3793.html )