عنوان خبر:استاندارگلستان:در آستانه انتخابات دشمن به دنبال ايجاد بحران داخلي است
پنجشنبه 29 دي 1390 - 23:09:30


مهندس جواد قناعت در دوازدهمين جلسه شوراي اداري استان اظهار داشت:
دشمن بدون تعارف ساعت‎ها از وقت و هزينه خود را از طريق شبکه‎هاي مختلف اجتماعي، سياسي، خبري و اطلاع‌رساني براي انتخابات مجلس نهم بسيج کرده است تا به توهم خودش براي ايران اسلامي مشکل ايجاد کند.به گزارش پیام گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ، وي در ادامه تصريح کرد : اما مردم ما بدون شك با حضور پرشور خود در اين انتخابات و خلق حماسه اي ديگر و انتخاب افراد ولايي و متعهد ، دل دوستان نظام را شاد و دشمنان را خشمگين و مأيوس مي كنند.

وي افزود: تبيين دشمن اينگونه است که اگر ايران از اين گردنه حساس عبور کند کسي جلودارش نخواهد بود و نظام مردم‌سالاري ديني را در جهان تثبيت خواهد کرد و ديگر نمي توان جلوي پيشرفت اين مدل را گرفت و آنان بارها به اين مساله اعتراف كرده اند.
قناعت بيان داشت : برنامه ريزي هاي دشمن، با توجه به اخبار سايت ها و رسانه هاي آنان، آنقدر دقيق و شفاف است كه احتياج به تحليل و تفسير ندارد.
استاندار گلستان با بيان اينکه دشمن در اوايل دهه 60 نيز به دنبال ايجاد بحران در نظام اسلامي بوده‎ است، يادآور شد : در شروع انقلاب ، آمريکا براي اينکه بگويد در داخل ايران اتفاقي رخ نداده است دو شيوه را در پيش گرفت.
وي ادامه داد : يکي اينکه با تبليغات رسانه‎اي از سرايت خبر اين پيروزي در رسانه‎ها جلوگيري و عمليات پيشگيري را در دستور کار خود قرار داد و ديگري اينکه با هجمه همه‌جانبه نظامي به ملت ايران فشار وارد ‎کرد.
قناعت اذعان کرد: در آن زمان نظام سلطه بيان مي‌کرد که در داخل ايران هيچ اتفاق خاصي صورت نگرفته است که نشود کنترل کرد و امام در جواب به سلطه‎گران مي‌فرمايند "اگر در ايران هيچ اتفاقي نيفتاده است پس چرا اين همه سرو صدا مي‎کنيد".
وي يادآور شد: وقتي اعترافات دشمنان در دهه 60 و سه سال قبل در انتخابات رياست جمهوري را مي بينيم، بايد به حال برخي خواص افسوس خورد كه با توجه به اعترافات صريح دشمن، هنوز در پي انجام برنامه ريزي در جهت اهداف دشمن هستند.

12 اسفند آزمون بزرگ پيش روي ملت
استاندار گلستان تأکيد كرد: آزمون 12 اسفند رخداد بزرگي را در پيش روي ملت ايران قرار داده و دشمن نيز بدون تعارف و ادعا به آن مي پردازد و با تمام قوا سعي دارد مشكلات عديده و بزرگي در كشور ايجاد نمايد.
قناعت با بيان اينکه بايد درهمه امور دقت لازم انجام شود، خاطرنشان کرد: شايد اينگونه بازگو شود که امنيت انتخابات به نيروهاي سياسي و نيروي انتظامي بستگي دارد و از مديران دستگاه‎هاي اجرايي انتظاري در اين خصوص وجود ندارد.
استاندار گلستان اذعان کرد: روي صحبت در بحث دقت در انتخابات با مديران دستگاه‎هاي اجرايي است و مديران در چند ماه باقي مانده به انتخابات در حوزه خدمت‌رساني چنان برخورد نکنند که به دليل غفلت آب به آسياب دشمن بريزند چراکه دشمن منتظر است از هر روزنه براي ايران اسلامي مشکل ايجاد کند.

مسير تاريخ جهان در يک پيچ بزرگ تاريخي قرار گرفته است
وي با اشاره به اينکه مقام معظم رهبري اشرافيت کامل به مسائل ايران را دارد، بيان داشت: چندي پيش مقام معظم رهبري وضعيت کنوني ايران را بسيار مطلوب ارزيابي کردند و فرمودند وضعيت ايران اسلامي همانند شرايط بدر و خيبر است و شباهتي با وضعيت شعب‌ابي‎طالب ندارد.
قناعت افزود: رهبر در جايگاه تصدي‎گري خودش همانند امام خميني تعارفي با کسي ندارد و اگر وضعيت ايران با مشکل ايجاد شود حتما در جاي خود به مسئولان تذکر خواهد داد.
قناعت تصريح کرد : دشمن به دنبال اين است که شرايط ايران را بسيار نامطلوب جلوه دهد تا به اهداف خود برسد اما مقام معظم رهبري شرايط کنوني ايران اسلامي را در درخشنده‎ترين دوران خود مي‎داند و درجه و وضعيت ايران بسيار مطلوب است در حاليکه آمريکا در در بدترين وضعيت خودش به سر مي‎برد.
وي با اشاره به اعترافات دشمن مبني بر اين كه مسيرتاريخ جهان با توجه به جنبش وال استريت و جنبش هاي منطقه يک پيچ بزرگ  قرار گرفته گفت: ما بايد ببنيم كه بر سر اين پيچ چه كسي جهت هدايت و راهنمائي قرار گرفته است .
استاندار افزود : آن فردي جزء مقام معظم رهبري نيست و نبايد از آن هدايت و راهنمائي ها دور شد، اما خود معظم له حدود 5/2 ماه قبل و پيش از اعترافات دشمن به اين مساله كه تاريخ جهان درحال عبور ازيک  پيچ بزرگ و خطرناك است، اشاره كرده بودند.
قناعت خاطرنشان كرد: امروز دشمنان به خوبي مي دانند كه مردم منطقه و جهان نسبت به هيئت هاي حاكمه كشورهاي خود اعتراض دارند و احتياج به يك هيئت حاكمه جديد دارند و از آنجائي كه مردم خواهان هيئتي حاكم مانند نظام ايران اسلامي و مردمسالاري ديني هستند، نمي خواهند مدل مردمسالاري ديني در جهان بسط و گسترش يابد.

انتخابات ايران، يک رخداد فراملي است
وي در ادامه اظهار داشت : انتخابات مجلس نهم، تاثيرگذاري فراملي و حتي تاثير در عرصه هاي بين المللي دارد و نمي توان آن را يک رخداد داخلي که اختصاص به ملت ايران دارد ارزيابي کرد .
به گفته استاندار گلستان، آمريكا و متحدانشان در خارج و داخل هنوز انتخابات برگزار نشده، مساله تقلب را مطرح مي كنند، اما بايد بدانند كه مردم به آنان توجهي ندارند، اما با اين شرايط نيز آنان و اصحاب فتنه و نيروهاي استحاله شده بيكار نخواهند نشست.
وي گفت: دشمن كه هر لحظه خطر سقوط خود را احساس مي كند، امروز صريح به ميدان آمده، حرفهايش را مي زند، دانشمند را ترور مي كند و خيلي كارهاي ديگر از اين دست انجام مي دهد که همه بايد مراقب اقدامات بعدي باشند .

* گفتني است در اين جلسه از دست اندرکاران اجراي « کنگره عظيم ستاره صبح » که با بررسي نظرسنجي ها از مقبوليت بسيار بالايي در ميان مردم برخوردار شده است تجليل بعمل آمد .
همچنين محمدي ، رييس شوراي اقامه نماز استان ، گزارشي از اقدامات و فعاليت هاي اين شورا جهت توسعه و ترويج فرهنگ نمازخواني به ويژه در ميان دانش آموزان و نونهالان  ارائه کرد .
از دستگاههاي اجرايي که در برپايي نماز اول وقت و اقدامات فرهنگي در اين راستا فعال تر بوده اند نيز با اهداء لوح ، تقدير بعمل آمد.
معاون فرهنگي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز به تشريح برنامه هاي کاروان انقلاب که از 2 بهمن در 10 شهرستان استان گلستان اجرا خواهد شد پرداخت .
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4061.html )