عنوان خبر:جنگ تحميلي را نخبگان فرماندهي كردند
دوشنبه 12 مهر 1389 - 23:53:01


علي‌اكبر سوخته‌سرايي معاون مديريت و توسعه منابع انساني استاندار گلستان، ظهر امروز در جمع نخبگان بسيجي استان با اشاره به جنگ نرمي كه دشمن براي كشور ايران تدارك ديده است، اظهار داشت: همان‌طور كه شجاعت دولتمردان و دلاوري رزمندگان طرح‌هاي فريبكارانه دشمن را در هم ريخت و دشمن را در سنگر خود به خاك ذلت نشاند هم اكنون نيز ارزش‌هاي الهي مانع از نفوذ توطئه در سرزمين ايران مي‌شود.وي به مقايسه دو كشور در اين حماسه پرداخت و افزود: تلفات دشمن بيش از 400 هزار نفر بود و اين در حالي است كه شمار شهيدان ما به مرز 50 هزار نفر رسيده بود.
معاون مديريت و توسعه منابع انساني استاندار گلستان با يادآوري دكتر شهيد مصطفي چمران كه با كسب رتبه ممتاز علمي، رزمنده بودن را انتخاب كرد و در جنگ حماسه‌هاي بي‌بديلي آفريد، افزود: انديشمندان ما نشانه ملت ما هستند.
سوخته‌سرايي از وجود دانشگاه‌ها و مراكز علمي و فناوري به عنوان ظرفيت‌هاي خوب استان ياد كرد و ادامه داد: توسعه دانشگاه پيام نور، ايجاد دانشگاه جامع گلستان، مركز سلول‌هاي بنيادين در دانشگاه علوم پزشكي، مركز رشد و مركز بانك بند ناف شمال كشور از جمله مراكز علمي است كه يا ايجاد شده اند و يا در حال ايجاد هستند.
وي از تعامل با سازمان آموزش و پرورش خبر داد و خاطرنشان كرد: با شناسايي نخبگان در مدارس و ارتباط با دفتر نخبگان از مواردي است كه در ارتقاي علمي استان نقش دارند.
معاون مديريت و توسعه منابع انساني استاندار گلستان اظهار اميدواري كرد كه در آينده بسيار نزديك شاهد تحقق اهداف‌ چشم‌انداز نظام باشيم و با برگزاري جلسات هم‌انديشي با صاحبان امر و استفاده از كمك فكري نخبگان در توسعه همه‌جانبه استان بكوشيم.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-411.html )