عنوان خبر:نهضت امام خميني (ره) احيا گر اسلام
جمعه 7 بهمن 1390 - 02:19:24


معاون سياسي امنيتي استاندار گلستان با بيان اينکه نهضت امام خميني (ره) در عصر استبداد يک نور افکن جهان نما بود و انسانيت را احيا کرد گفت : نهضت امام راحل احياگر اسلام بود و آنرا جهانگير کرد.به گزارش پیام گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ، عليرضا جمشيدي امروز صبح  در جلسه کميته مساجد ستاد دهه فجر استان افزود : نهضت پيامبر در عصر جاهليت ، انسانيت را احيا کرد و زمانيکه ما در عصر استبداد با وجود حکومت پهلوي درحال از دست دادن ارزشهاي انساني  بوديم ، انقلاب اسلامي به رهبري معمار کبير خود ، اسلام ناب محمدي و انسانيت را احيا کرد.
وي ادامه داد :  اينکه امروز امتهاي مسلمان درکشورهاي اسلامي به پا خواسته اند و انقلابشان به پيروزي رسيده و خواهد رسيد ناشي از نهضت و انقلاب امام خميني (ره) است که در عصر استبداد با پرچمداري خود يک حکومت کاملأ اسلامي را مستقر ساخت .
جمشيدي خاطر نشان کرد: امام خميني ( ره) مردم را ولي نعمت خواند و با پشتيباني همين مردم فرمودند که "من دولت تعيين ميکنم و توي دهن اين دولت ( بختيار) ميزنم " ، پس اگر مردم همراه باشند ميتوان توي دهان آمريکا و انگليس و همه مستکبران عالم زد.
وي اذعان داشت : امروز دشمن از آخرين حربه هايش که تشديد تحريمها عليه ايران است استفاده مي کند و اين در حالي است که عده اي در داخل اين وضعيت را با شعب ابيطالب مقايسه کرده اند ، اما به تعبيير مقام معظم رهبري امروز ما در وضعيت بدر و خيبر هستيم نه شعب ابيطالب و اگر مردم واقعأ مي خواهند که اين جملات را با قوت و قدرت در درونشان لمس کنند ،لازمه آن اين است که ما آنها را تببين و روشن کنيم.
معاون استاندار گلستان ادامه داد : مردم به تبيين و روشنگري نيازمندند و اگر به درستي تبيين نشوند ممکن است به راحتي تحت تأثير و مورد سوء استفاده دشمنان نظام قرار بگيرند.
وي تصريح کرد : اول بايد مردم را روشن کرد و بعد از آنها انتظار همراهي داشت که ما براي اين روشنگري به زمان و مکان مناسب نيازمنديم.
جمشيدي افزود : در اين بين مسجد مکان بسيار مناسبي است و ايام الله دهه مبارک فجر هم زمان مناسبي براي روشن کردن افکار عمومي و بصيرت افزايي مردم عزيزمان مي باشد و وظيفه ماست تا با يک برنامه ريزي دقيق و اجرايي کردن برنامه هاي پيشنهادي وارد ميدان شويم.
معاون سياسي امنيتي استاندار گلستان در پايان تاکيد کرد : مساجد بايد محور اصلي برنامه هاي سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي باشد.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4115.html )