عنوان خبر:عزت و استقلال ايران اسلامي از برکات انقلاب است
پنجشنبه 13 بهمن 1390 - 22:24:25


استاندار گلستان گفت:
عزت و استقلال ايران اسلامي در طول 33 سال پيروزي انقلاب از برکات و ثمرات اين انقلاب و رهبري هوشمندانه امام (ره) است.به گزارش پیام گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ، "جواد قناعت" روز چهارشنبه در مراسم آغاز بهره برداري متمرکز از پروژه هاي عمراني، اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي استان در محل مجتمع کانون پرورش فکري کودکان ونوجوانان گرگان اظهارداشت: عدم خودباوري ملتهاي مسلمان و تلقين شکست نخوردن استکبار جهاني، باورهايي بودند که  استکبارگران در مردم ايجاد کردند و اکنون به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي و با توفيقات بدست آمده، اين باورها و احساسات از بين رفته است.
وي افزود: دهه فجر، فرصتي است تا ضمن مرور بر جريان و خاطرات انقلاب، دستگاههاي اجرايي گزارش عملکرد يکساله خود را به مردم ارائه کنند.
اين مقام عالي اجرايي گلستان ادامه داد: در سال 90 به همت مديران، اقدامات خوبي در استان انجام شده که کلنگ زني سد نرماب، بيمارستان 320 تختخوابي دکتر طاهري و راه آهن گرگان – اينچه برون و افتتاح کارخانه سيمان، نيروگاه هزار مگاواتي علي آباد و پنج هزار و 60 واحد مسکن مهر از جمله اين پروژه هاي مهم به شمار مي رود.
قناعت اظهارداشت: از ويژگيهاي دهه فجر امسال نيز، تقارن اين ايام با هفته وحدت، تحولات منطقه اي، تحريم هاي دشمنان و انتخابات مجلس شوراي اسلامي مي باشد.
وي گفت: تحريم هاي دشمنان، موضوع جديدي نيست بلکه 33 سال است که ايران اسلامي در تحريم قرار دارد که علت آن نيز با رجوع به مقالات و سايتهاي دشمن مشخص مي شود.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4177.html )