عنوان خبر:انهدام 6 باند موادمخدر در علی آبادکتول
چهارشنبه 19 بهمن 1390 - 00:38:16


فرمانده انتظامی علی آباد کتول گفت:
در 10 ماهه نخست امسال با انهدام 6 باند تهیه و توزیع موادمخدر بیش از 134 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.به گزارش پیام گلستان به نقل از خبرگزاری مهر، سرگرد حسن مفخمی شهرستانی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: در همین راستا 25 قاچاقچی دستگیر و 134 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

وی افزود: میزان کشف مواد مخدر در شهرستان علی آباد کتول در 10 ماهه نخست امسال 61 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

این مقام انتظامی پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز را از دیگر فعالیتهای کارکنان انتظامی در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی عنوان کرد و بیان داشت: در این طرح تعدادی از فروشندگان حرفه ای موادمخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند که بعضی از آنان به حبس ابد محکوم شدند.

سرگرد مفخمی شهرستانی همچنین گفت: پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز شهرستان رضایتمندی مردم را به همراه داشت که با نصب پارچه در سطح شهر از این اقدام پلیس تشکر کردند.

وی برگزاری کلاسهای آموزشی در سطح مدارس، دانشگاه و مساجد را از جمله اقدامات انتظامی علی آباد کتول در راستای پیشگیری از وقوع جرائم عنوان کرد و بیان داشت: برگزاری این کلاس در ارتقاء سطح دانش و آگاهیهای انتظامی و اجتماعی شهروندان بسیار مؤثر بوده است.

فرمانده انتظامی علی آباد کتول از تعامل و همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرحهای انتظامی و ترافیکی تقدیر کرد.
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4226.html )