عنوان خبر:افتتاح 12 پروژه ورزشي در دهه فجر در گلستان
جمعه 16 مهر 1389 - 21:25:12


مديركل تربيت بدني استان گلستان ظهر امروز در جمع هيئت‌هاي ورزشي استان اظهار داشت: از محبت رئيس جمهور و مصوباتي كه در سفر‌هاي اول و دوم هيئت دولت به استان گلستان داشتند، كمال تشكر را داريم.قربانعلي پاشا افزود: سعيدلو نيز محبت و لطف ويژه‌اي به ورزش استان گلستان داشته‌اند، كه اين مسئله جاي تقدير و تشكر دارد.
مديركل تربيت بدني استان گلستان ادامه داد: در اكثر اعياد و تمامي شهرستان‌ها، افتتاحيه و پروژه‌هاي ورزشي سفر اول و دوم هيئت دولت را داشتيم و با سفر سوم هم سه پروژه ورزشي ديگر نيز افتتاح شد.
پاشا اضافه كرد: قرار است در دهه فجر 12 پروژه ورزشي سرپوشيده در استان افتتاح شود.
وي در خصوص استاديوم 15 هزار نفري گرگان كه در سال گذشته افتتاح شد، اظهار داشت: اين استاديوم يكي از استاديوم‌هاي خوب شمال كشور است و 10 ميليارد تومان از سوي سازمان تربيت ‌بدني هزينه شده است و اين از جمله مساعدت‌هاي ارزشمند سازمان تربيت‌بدني نسبت به استان گلستان است.
مديركل تربيت بدني استان گلستان از تمامي مسئولان زحمتكش و پرتلاش ورزش استان گلستان كمال تشكر را داشت و خاطرنشان كرد: رؤساي هيئت‌هاي ورزشي گلستان بدون هيچ چشمداشت اقتصادي در حال تلاش هستند و اين از عوامل مهم پيشرفت ورزش در استان گلستان بوده است.
پاشا تعداد ورزشكاران گلستاني در بازي‌هاي آسيايي گوانگجو را 60 نفر اعلام كرد و افزود: با تمام توان و تلاش اين آمادگي را داريم تا قهرمانان بيشتري در سطح ملي داشته باشيم.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-423.html )