عنوان خبر:اولین جشنواره وبلاگ نویسی گلستان برگزار می شود
پنجشنبه 20 بهمن 1390 - 01:35:41


مسئول حوزه مقاومت بسیج دانشجویی پیروان ولایت دانشگاه آزاد علی آباد کتول گفت:
اولین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی استان گلستان با عنوان افسران جوان جنگ نرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول برگزار می شود.به گزارش پیام گلستان به نقل از خبرگزاری مهر، مصطفی فنردسکی ظهر چهارشنبه در گفتگو باخبرنگاران افزود: تعبیر زیبا و فکورانه رهبر معظم انقلاب از دانشجویان به عنوان افسران جوان درجبهه مقابله با جنگ نرم، حوزه مقاومت بسیج دانشجویی پیروان ولایت واحد علی آباد کتول را بر آن داشت تا با همکاری ناحیه بسیج دانشجویی سپاه نینوا استان گلستان، اولین جشنواره سراسری وبلاگ نویسی با عنوان "افسران جوان جنگ نرم" را برگزار کند.

وی گفت: نقش افسران جنگ نرم در تبیین، ترسیم و ترویج اندیشه های امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله)، نقش افسران جنگ نرم در شناسایی و تبیین نیازمندیهای کشور از نظر علمی، فرهنگی و تبدیل آن به مطالبات عمومی، نقش افسران جنگ نرم در خنثی کردن اقدامات سایبری علیه نظام و کشور، بسیج پیشتاز در عرصه های جهاد علمی، فرهنگی، سازندگی و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی از دیگر محورهاست.

فندرسکی ادامه داد: انقلاب اسلامی و تاثیر آن در بیداری اسلامی، انتخابات مجلس، تجلی بصیرت، حضور مردم، قانون گرایی و شرکت در سرنوشت آینده کشور، ولایت فقیه هدیه الهی و محور انسجام، وحدت و یکپارچگی در کشور و امت اسلامی، حجاب و عفاف، ارزش والای زن مسلمان ایرانی، آثار و برکات مسجد در رشد، بالندگی و پیشرفت مادی و معنوی مسلمانان  مکتب عاشورا، درسها و عبرتها نیز از جمله محورهاست.

وی افزود: نقش مثلث شوم آمریکا صهیونیسم و آل سعود در مقابله با خیزش  و بیداری اسلامی در جهان، جنبش وال استریت، آغاز فروپاشی سرمایه داری آمریکا و غرب ، نقش بسیج در تقویت خودباوری و جهاد علمی ، امر به معروف و نهی از منکر و نقش آن در اصلاح جامعه اسلامی را از موضوعات و محورهای محتوایی جشنواره معرفی کرد.

فندرسکی گفت:‌علاقمندان جهت ثبت نام تا 4 اسفندماه امسال فرصت دارند با مراجعه به پایگاههای بسیج واقع در دانشگاه محل تحصیل مراجعه نموده و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09355541486 تماس حاصل نمایند.

داوران این جشنواره از ششم لغایت سیزدهم اسفندماه به بررسی آثار شرکت داده شده پرداخته و در 15 اسفندماه نتایج را اعلام خواهند کرد.
این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4232.html )