عنوان خبر:انقلاب اسلامی تعادل قدرت در جهان را به نفع مستضعفین تغییر داد
پنجشنبه 20 بهمن 1390 - 02:05:17


بسیج دانشجویی پیروان ولایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول به مناسبت فرا رسیدن سی و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای اعلام کرد:
بی شک انقلاب اسلامی ایران تعادل قوای موجود در جهان را به نفع جبهه مستضعفین تغییر داد.به گزارش پیام گلستان به نقل از خبرگزاری مهر، در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی بارقه‌های نور و امید را در قلب محرومان و درماندگان و به استضعاف کشیده شده‌گان جهان ایجاد کرد.

در این بیانیه تصریح شده است: امام راحل عظیم الشان ما به جهانیان ثابت کرد که می‌شود سالیان دراز بدون نیاز یا ترس از قدرت‌های مادی به حیاط طیبه ادامه داد و پرچم عزت را بر بلندترین قلل کرامت و آزادی به اهتزار درآورد.

همچنین در این بیانیه عنوان شد:امام راحل می‌‌فرمود مسلمانان باید خود رابه مرز قدرت سوم جهان برسانند اما امروز مسلمانان به مرز قدرت دوم جهان رسیده‌اند امروز انقلاب اسلامی خواب استکبار و صهیونیست‌ها در تصرف جهان را آشفته نموده است و می‌رود تا با تکیه بر قدرت لایزال الهی پیچ تاریخی تحولات موجود را به نفع مسلمانان و محرومین رقم بزند.

دانشجویان علی آبادی بیان داشتند: انقلاب اسلامی ایران مفهوم توسعه خطی به سبک غرب را باطل کرد و الگوی متمایز و متکامل از زیست انسانی را در مقابل جهانیان قرار داد.
به گفته آنها، انقلاب اسلامی در نگاه معرفت شناسانه امام راحل همانند نوری بود که در این کشور جلوه گر گردید و باید قدر این جلوه الهی را بیش از پیش دانست و همچون عزیزترین امور قدر و منزلت آن را پاس داشت و محافظت کرد.

دانشگاهیان علی آبادی تصریح کردند: در آغاز سی و سومین سالگرد این حماسه بزرگ درودها و سلام‌های خالصانه خود را به ملت مقاوم و خستگی ناپذیر ایران اسلامی تسلیم می‌داریم و همچون امام راحل عرض می‌نماییم که شما ملت ایران امروز کانون حمایت از محرومین و مستضعفین شده‌اید و انشاءالله با استقامت خود در صراط الهی همه راه‌های ناممکن را ممکن خواهید کرد و بارقه امید را بیش از پیش در قلب آزادگان جهان خواهید نشاند.این خبر از طرف پایگاه خبری گلستان نیوز
( http://www.golestannews.ir/news-4240.html )